28. 3. Soňa

Novější 1

Kroužek deskových her

Datum konání: 21. 1. 2020

V letošním školním roce funguje v naší škole kroužek deskových her. Kroužek deskových her je kroužek plný zábavy, kterou si děti užijí v kruhu svých přátel. Čekají na ně nejrůznější typy her, od strategických po vzdělávací, při kterých se odreagují, uvolní, ale také se něco nového dozvědí a naučí.

Badatelský klub

V letošním školním roce začal v naší škole pracovat Badatelský klub. Žáci v něm ověřují a provádějí zajímavé pokusy z chemie, fyziky, přírodovědy a elektrotechniky. Klub bude pokračovat i v druhém pololetí pod vedením Mgr. Jiřího Sukaného.

Adventní svícny keramického kroužku

Děti z keramického kroužku se připravují na adventní čas a všem přejí klidné prožití předvánočního období.

Rybičky

Datum konání: 19. 12. 2018

Keramická dílna se loučí poslední prací rybiček... naštěstí jen pro tento kalendářní rok. Brzy se zase potkáme. Přejeme krásné sváteční dny :)

Poklady keramické dílny

Datum konání: 20. 11. 2018

Hurááá...

Atletika na Velehradě začíná

Vážení žáci a rodiče,

Skauti z Modré zvou nové kamarády

Pokud hledáte nové kamarády, se kterými chcete zažít různá dobrodružství naučit se něco o přírodě, táboření, hrát různé hry, tak přijďte mezi nás!

Přírodní detektivové jsou akční celý rok

K prázdninovým plánům patří les, voda, dobrodružné výpravy, chuť čerstvého ovoce a bylinek…..

Květiny v keramické dilně

Datum konání: 17. 4. 2018

Nahlédněte do naší galerie dalších uměleckých děl keramické dílny :)

Mladí hrnčíři

Dnes v hodině keramiky děti točily na hrnčířském kruhu, byl to pro ně velký zážitek a nová zkušenost. Nadšení bylo veliké, takovou hodinu by děti chtěly každou.

Novější 1

Pozvánka pro předškoláky
Pozvánka pro předškoláky
Předškolička začíná