29. 4. Robert

Zítra: Blahoslav

Dnes učí ve výtvarné výchově Dorka a Lucka

Vánočním laděním se neslo tvoření šesťáků ve výtvarné výchově. Děvčata Dorka Pešlová a Lucka Panáčková si připravila pro své spolužáky námět prostorových sněhuláků, Mikulášů, sobů a jiných postaviček z ruliček od toaletního papíru. Práce děti bavila. Děvčatům patří díky za vedení hodiny.

Přehazovaná

Dnes 13. prosince se uskutečnil každoroční turnaj v přehazované v nedalekých Tupesích. Družstvo bylo složeno jak z dívek, tak chlapců 9. třídy. Turnaj se nám vydařil a odvážíme si krásné 2. místo. Reprezentantům naší školy chci poděkovat za urputnou bojovnost, kterou v turnaji předvedli.

Po stopách Rychlých šípů

Dnes 13. prosince se v páté třídě opět učilo v tandemu. Děti si připomněly díla známého spisovatele dětské literatury Jaroslava Foglara. A protože to byl muž činu, staly se i ony aktivními účastníky dnešního dopoledne. Rozdělily se na dvě poloviny.

Koncert pro sestřičky Cyrilometodějky

Datum konání: 12. 12. 2019

Adventní doba  s sebou přináší i čas adventních koncertů. Jeden uspořádali třeťáci v klášteře Kongregace sester sv. Cyrila a Metoděje v rámci své celoroční hry Cesta objevitele.

Datum konání: 12. 12. 2019 - 8. 2. 2020

Vážení rodiče, prarodiče a přátelé naší školy,

Florbalový turnaj 1. stupně

V úterý 10. 12. 2019 se výběr chlapců prvního stupně, který byl doplněn jednou dívkou, zúčastnil florbalového turnaje v Uherském Hradišti v silné konkurenci 11 týmů.

Vánoční setkání 2019

Datum konání: 9. 12. 2019 - 17. 12. 2019

Na adventním věnci hoří už druhá svíčka, čas neúprosně letí a Vánoce se blíží. Vánočně se začínáme ladit i v naší škole. Opět Vás všechny zveme na naše Vánoční setkání, které se uskuteční ve vestibulu školy 17. 12. 2019.

Dnes učí maminka Martina

Datum konání: 9. 12. 2019

I když je předvánoční čas plný shonu, maminka Martina Janováčová si našla čas, aby společně s prváčky vyrobila vánoční dobroty. Linecké, nepečené kuličky či vinné cukroví, to vše jsme společnými silami napekli...

Vztahy ve 3. třídě a pravidla třídy - Primární prevence

Dnes jsme se s žáky 3. třídy v rámci primární prevence rizikového chování zaměřili na vztahy ve třídě a pravidla třídy. Na úvod jsme si zahráli pohybovou hru „Počítám s tvou pomocí“ zaměřenou na vzájemnou spolupráci žáků. Každý žák dostal lísteček s číslem.

Jako jeden z nás

V úterý 3. prosince se v páté třídě konala výuka hodiny čtení v tandemu. Pan učitel Pospíšil pozval do výuky paní učitelku Stránskou. V centru pozornosti byla kniha Neobyčejný kluk od R. J. Palaciové. Děti se rozdělily do skupinek, ve kterých po dvě hodiny usilovně pracovaly.

Lyžování s úsměvem 2020
Lyžování s úsměvem 2020
Společné setkání
Sopka v 6. třídě
Pozvánka na ples 2020
Pozvánka - "Zazpívej, slavíčku"
Zazpívej, slavíčku 2020
Pozvánka pro předškoláky
Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?
Biologická a zeměpisná olympiáda 2020
Exkurze do společnosti Lion Car
Školní karneval
Kapku šetřím celý rok - závěrečná část