8. 5. Den osvobození

Zítra: Ctibor

Recitační soutěž 2024

Ve středu 7. února se v naší škole opět recitovalo. V učebně výtvarné výchovy se sešel celý první stupeň, aby se potěšil různým pojetím básní veskrze českých autorů. Mezi recitovanými autory nechyběli Jiří Žáček, Pavel Šrut, Oldřich Mikulášek nebo Miloš Kratochvíl.

Turnaj ve florbale

Dnes se výběr žáků 4. a 5. třídy zúčastnil florbalového turnaje v nedalekých Buchlovicích. Naši chlapci v základní skupině nepocítili hořkost porážky a postupně vyhráli všechny tři zápasy.

Nástrahy v kyberprostoru

Včera se žáci 6. a 7. třídy zúčastnili preventivního programu s názvem Nástrahy v kyberprostoru.

Předškoláci, přijďte k nám do školy!

Datum konání: 5. 2. 2024

Školní rok se přehoupl do své druhé poloviny a tak nastal čas, abychom s naší školou pomalu začali seznamovat naše budoucí žáky - předškoláky z MŠ.

Úspěch v okresním kole MO

Datum konání: 24. 1. 2024

Společné pololetní setkání

Datum konání: 31. 1. 2024

Ve středu 31.1. jsme se všichni sešli pod záštitou žákovského parlamentu v prostorách tělocvičny, abychom společně ukončili 1. pololetí školního roku. Setkání zahájili naši prváčci s písní "Statistika", která v jejich podání rozhodně nebyla nuda!

Ochotníci ze čtvrté třídy

V prosinci se čtvrťáci nemohli dočkat Vánoc. Neustále jsem slyšela kolem sebe: „Už za dvacet dní budou Vánoce!“ nebo „Paní učitelko, těšíte se taky na Vánoce?

Ples ZŠ Velehrad 2024 - oficiální videa

Datum konání: 31. 1. 2024

Užijte si to znovu a znovu. :-)

Konverzační soutěž v německém jazyce

V pátek 26. 1. 2024 se v naší škole uskutečnil první ročník konverzační soutěže v německém jazyce. Snažili jsme se zajistit klidné a příjemné prostředí, aby si žáci odnesli jen příjemné zážitky.

Moderní sebeobrana

Včera si žáci 2. a 7. třídy vyzkoušeli kurz moderní sebeobrany pod vedením dvou instruktorů v prostorách tělocvičny. Kurz měl žákům přiblížit, co to vlastně šikana je, a jak se proti nejenom fyzické, ale i psychické stránce šikany bránit.

Pirátská plavba