9. 5. Ctibor

Zítra: Blažena

Budoucí prváci

Datum konání: 28. 6. 2022

Poslední setkání předškoláků, jejich rodičů a budoucích vyučujících v tomto školním roce proběhlo ve venkovním areálu naší školy. Na děti čekaly úkoly se zvířátky a na rodiče informace o škole. Poté následovalo opékání špekáčků, drobné sportovní aktivity a volná zábava.

Čtvrťáci a loutkové divadlo

V druhém pololetí se čtvrťáci s chutí vrhli na projekt o loutkovém divadlu a jeho dramatizaci.

Vodácký kurz

Datum konání: 19. 6. 2022 - 23. 6. 2022

Na konci tohoto školního roku se 9. třída vydala na vodácký kurz do Českého Krumlova. Cestovali jsme s paní asistentkou Janou Mitáčkovou a třídním učitelem Davidem Škráškem. 19.

Rozlučkový táborák první třídy

Rok se s rokem sešel a druhá třída klepe na dveře. S rodiči jsme se rozloučili a prázdniny přivítali u táboráku, s připravenou stezkou s úkoly, sladkou odměnou a společnými hrami. Bylo to moc fajn a po prázdninách už z nás budou druháci!

Závěrečné setkání celé školy

Datum konání: 24. 6. 2022

Dnes se uskutečnilo poslední setkání všech žáků a pedagogů v tomto školním roce pod taktovkou žákovského parlamentu. V závěrečném měsíci prožívali naši žáci nesčetná dobrodružství na exkurzích, výletech jednodenních i vícedenních, páťáci na škole v přírodě na Rusavě a deváťáci na vodáku na Vltavě.

Keramický kroužek

I během tohoto školního roku tvořily děti v keramickém kroužku úžasné výrobky, kterými dělaly radost nejen sobě, ale i svým blízkým.

EXKURZE DO FIRMY ALTECH

Datum konání: 22. 6. 2022

Ve středu se šesťáci vypravili do Uherského Hradiště na exkurzi do firmy ALTECH a firmy ABR 3D Print. Ve druhé jmenované firmě se žáci seznámili s různými technologiemi 3D tisku.

Ročníkové práce páťáků

Páťáci dnes zakončili svoji výuku na 1. stupni ročníkovou prací. Dva měsíce pracovali ve skupinách na zadaném tématu a propojovali tak výuku všech předmětů. Dnes svoji práci obhájili před rodiči a vyučujícími.

Úspěch ve výtvarné soutěži "Požární ochrana očima dětí"

Datum konání: 22. 6. 2022

Gratulace tentokrát patří žákyni 2. třídy Lindě Bilavčíkové, která uspěla ve výtvarné soutěži "Požární ochrana očima dětí a mládeže", a to hned dvakrát. Získala 2. místo v okresním kole a 1. místo v kole krajském.

Sedmáci na výletě v Olomouci

V minulém týdnu absolvovali svůj výlet i sedmáci. Dvoudenní program byl nabitý a fyzicky náročný. Po dvouhodinové cestě do Olomouce (autobusem) jsme nasedli na rafty a absolvovali dvouhodinovou projížďku po Moravě.

Pirátská plavba
Beseda s poslankyní Martinou Ochodnickou