5. 5. Klaudie

Zítra: Radoslav

Zprávy z projektu Erasmus+

„Vzdělávání k akci: Web života“ je náš mezinárodní projekt, který spojuje 5 škol ze Severní Makedonie, Rumunska, Francie, Slovinska a České republiky a je určen žákům ve věku 12–15 let.

Stromeček na druhém stupni

Datum konání: 8. 12. 2020

V úterý dopoledne se žáci 9. třídy pustili do zdobení stromečku v prvním patře naší školy. Stromeček ozdobili jak tradičními vánočními ozdobami, tak i těmi vyrobenými žáky 8. třídy. Každé ráno si tak můžeme připomenout pohledem na nazdobený stromeček, že je tu vánoční období.

Školní družina zdobila stromeček

Datum konání: 7. 12. 2020

Dnešní odpoledne jsme se školní družinou strávili zdobením stromečku v přízemí naší školy. Paní vychovatelky na všechny děti bedlivě dohlížely a děti si zdobení velmi užily. Nahlédněte do galerie, jak hezky jim to šlo.

Už se na vás těšíme!

Po osmi týdnech distanční výuky (12. 10. - 4. 12.) se vrátíte na týden do školních lavic. Všichni se už moc na Vás těšíme. Už nechceme s Vámi komunikovat jen přes monitor.

Mikulášské menu

Mikulášský den si dnes naši žáci užili nejen během dopoledne, kdy pro ně devítka připravila svělý program, který měl nápad, jiskru a byl poučný. /Jsme rádi, že deváťáci nepřišli o tradiční aktivitu, která patří mezi ty, na kterou se i po skončení základní školy dlouho vzpomíná.

Mikuláš dorazil!

Datum konání: 4. 12. 2020

Ani letošní rok nezapomněl navštívit naši školu sv. Mikuláš se svou čertovskou družinou a anděly. Během dopoledne obešel všechny třídy a obdaroval děti. Tentokrát si Mikuláš s anděly a čerty nachystal pro žáky z nižšího stupně jednu z legend o tom, kdo to byl sv.

Finanční matematika v 8. třídě

Datum konání: 3. 12. 2020

Mzda, plat, superhrubá mzda, daň. Nejen s těmito pojmy se dnes seznámili žáci 8. třídy. Na návštěvu do vyučování přišla ekonomka školy, paní Dudová, která žákům přiblížila některé základní pojmy z finanční matematiky.

Zábavná angličtina u druháků

Naši druháci mají hodiny angličtiny rádi. Učebnicí jazyka anglického je provázejí myšky Ruby a Spike a kocour Oto. Je jasné, že se vzájemně myšky a kocour "nemusí", a tak není nouze o úsměvné příběhy. Jeden z nich si druháci společně zahráli. Více fotografií najdete na jejich třídních stránkách.

Téměř všichni zpět ve škole!

Kyberšikana aneb Seznam se bezpečně

Datum konání: 19. 11. 2020

Ve středu se naši páťáci poprvé seznámili s tématem "kyberšikana". Šlo o první ze série besed, jejímž prostřednictvím jsme začali realizovat náš nový Minimální preventivní program.

Předškolička aneb Pojďme do ZOO
Knihovna v obležení
Podporujeme „Den Downova syndromu“
Matematický klokan