1. 5. Svátek práce

Zítra: Zikmund

Výukový program v ZŠ Buchlovice

Ve středu 24. května se žáci 4. třídy zúčastnili výukového programu, který si pro ně připravili učitelé a žáci ze ZŠ Buchlovice. Program byl zaměřen na ukázky vlastností látek, fyzikální, optické a chemické jevy.

Atletické závody II. stupně

Středeční den se nesl v duchu atletických závodů II. stupně. Mezi účastníky se objevily školy okolního mikroregionu tzn. ZŠ Boršice, ZŠ a MŠ Buchlovice, ZŠ a MŠ Osvětimany, ZŠ a MŠ Tupesy a ZŠ Polešovice.

Léto klepe ve školní družině na dveře

Slunce svítí, tráva se zelená a školní družina už nemusí být jen vevnitř. Počasí nám v předchozích měsících moc nepřálo, a tak jsme s radostí vyměnili hrací prostor za zelený trávník.

Školní výlet do Londýna

Datum konání: 9. 5. 2023 - 12. 5. 2023

V květnu ihned po státních svátcích žáci 8. a 9. třídy vycestovali spolu se dvěma učiteli na čtyřdenní výlet do Londýna. Naše výprava v průběhu této školní akce využila snad všechny možné dopravní prostředky: letadlo, vlak, metro, autobus, taxi a také loď na řece Temži.

ZUŠ Uherské Hradiště pozvánka na koncert

Závěrečný koncert ZUŠ Uherské Hradiště - pobočka Velehrad, ve středu 31.5.2023 v 18.00 hod v Zimním sále Stojanova gymnázia na Velehradě.

Osvětim – svědomí lidstva

Datum konání: 25. 5. 2023

Osvětim – svědomí lidstva

Čtvrťáci v Pevnosti poznání

Čtvrťáci se vypravili na školní výlet do Pevnosti poznání do Olomouce. Mezi kapkami deště jsme se dopravili vlakem do Olomouce a pěšky došli do Pevnosti poznání, kde nás čekala spousta zajímavostí z oblasti přírodních věd, biologie, fyziky a astronomie a také historické zajímavosti Olomouce.

Školní výlet do Vidy

První a druhá třída si užila vydařený školní výlet ve Vida cenntru v Brně.

Závěrečná předškolička

Datum konání: 20. 6. 2023

Díky za skvělé setkání

Dneska párty máme, snad i tanec dáme,