22. 10. Sabina

Úvod > Kontakt > Aktuality > Ranní setkání 12. září

Ranní setkání 12. září

12.9.2016

Při dnešním ranním setkání vestibul školy zaplnili poprvé v tomto školním roce všichni žáci a učitelé. Během něj se všichni dozvěděli, co jednotlivé třídy během tohoto týdne čeká:

úterý 13. září:

• 1. a 2. třída přijala pozvání fotbalové asociace Staré Město a bezplatně se zúčastní sportovního dopoledne. Děti mají zdarma i dopravu a občerstvení.
  • Ve školní kuchyni bude vařit kuchař firmy Podravka a připraví dětem jídlo podle vlastní receptury.

DSC06732.JPG

• Od 15.30 se konají třídní chůzky a od 16.00 hod. setkání rodičů, vedení školy, členů Kruhu přátel školy a Rady školy.

středa 14. září:

• Žáci 4. ročníku se zúčastní výuky na dopravním hřišti v Uherském Hradišti.

čtvrtek 15. září (pátek 16. září):

• Pro žáky 1. - 6. ročníku nabízí Skanzen od 10.30 zdarma ukázku práce sokolníků.

pátek 16. září:

• ZŠ Polešovice pořádá atletický víceboj pro čtyřčlenné týmy chlapců a dívek 2.+ 3. třída a 4.+ 5. třída.

V neděli 18. září odjíždí druháci na školu v přírodě. Přejeme jim krásné počasí a šťastný návrat.

Během několika dnů je vhodné dokončit přihlašování do zájmových útvarů, které se na naší škole nabízí.