23. 10. Teodor

Zítra: Nina

Úvod > Kontakt > Aktuality > Setkání se zástupci středních škol

Setkání se zástupci středních škol

15.listopadu se na naší škole uskutečnilo tradiční setkání rodičů a žáků 8.a 9.tříd se zástupci středních škol z blízkého i vzdáleného okolí. Jmenovitě se jednalo o tyto školy:

Obchodní akademie Uherské Hradiště

Mesit Střední škola, o.p.s.

Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uh. Brod

Stojanovo gymnázium Velehrad

Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotní Uh. Hradiště

Střední škola služeb s.r.o.

Střední odborné učiliště Uh. Brod

Střední škola – Centrum odborné přípravy technické Uh. Brod

Střední škola letecká s.r.o.

Střední odborná škola Luhačovice

Střední odborné učiliště tradičních řemesel Brno

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec

Přestože počátkem listopadu v Uh. Hradišti proběhl za podpory krajského odboru školství Týden volby povolání , s potěšením konstatujeme, že většinu zástupců jsme mohli včera potkat na naší škole a podařilo se nám tak individualizovat kontakt představitelů škol s našimi rodiči a žáky.

Před samotnou prezentací byli zúčastnění informováni o novinkách v přijímacím řízení v tomto školním roce, o besedě na úřadu práce, testování profesní orientace a dalších užitečných odkazech při výběru školy.

Věříme, že toto podvečerní setkání nebylo pro rodiče a žáky ztrátou času, ale pomohlo i při orientaci na trhu práce v našem regionu.

Našim vycházejícím žákům přejeme hodně vytrvalosti při přípravě na přijímací zkoušky!