Úvod > Kontakt > Aktuality > Školní psycholožka nabízí rady a pomoc

Školní psycholožka nabízí rady a pomoc

Vážení rodiče,
posílám pozdrav a povzbuzení v této pro nás všechny nové situaci.

Pociťujeme mnohá omezení, která s sebou ale přinášejí i nové příležitosti - být jako rodiny spolu, věnovat se něčemu, co jsme dlouho odkládali, udělat si pořádek (v mysli, doma, na zahradě)...určitě Vás napadne spoustu dalšího.

Situaci nepodceňujme a pečlivě dodržujme potřebná opatření, ale ani nepřeceňujme a nenechme se zaplavit strachem. Dobrou prevencí může být jakákoliv činnost, nabídnutí pomoci druhým, solidarita s potřebnými.

Nepochybuji, že mnozí jste zahlcení tíhou denních povinností (zaměstnání, péče o děti a pomoc s učením, zejména u těch mladších). Neváhejte si tyto starosti rozdělit a říct si o pomoc.

Milí žáci,
užívejte si čas strávený s rodinou a využívejte ho k učení a poznávání zase jiným způsobem, než na jaký jsme zvyklí ze školy. A mezitím se můžeme těšit, až se zase potkáme v naší škole. Možná že se na ni budeme teď dívat jinak a víc si jí vážit ;-)

Děti i rodiče, můžete se na mě obracet prostřednictvím e-mailu: s.mostkova@zsvelehrad.cz. Pokud ale raději povídáte než píšete, pošlete mi do e-mailu vaše telefonní číslo a já se ráda ozvu.

Opatrujte se!
Šárka Mošťková, školní psycholožka

Předškolička aneb Pojďme do ZOO
Knihovna v obležení