19. 4. Rostislav

Zítra: Marcela

Hodnocení žáků

Pedagogická rada v úterý odpoledne uzavřela 1. pololetí tohoto školního roku. Již dříve jsme zákonné zástupce žáků přes systém Bakalář  informovali, že naše škola bude hodnotit tak, jak jí to dovoluje školní řád, známkami.

Strýček Alois

V první i druhé třídě se školáci zabývají lidským tělem. Prváci pozvali strýčka Aloise, druháci zase vypátrali zajímavosti o opěrné soustavě. /Zřejmě i u nich se objevil ve výuce strýček Alois./

Každý jsme jiný....

Datum konání: 18. 1. 2021

... ale vzájemně se respektujeme.

Sněhovánky

Datum konání: 14. 1. 2021

Konečně sníh! Druháci vyrazili ven, aby si ho řádně užili. Potom, co si vyzkoušeli několik matematických pohybových úkolů a vytvořili andílky ve sněhu, se vrhli na koulování a jízdu z kopečka.

Práce v Teams

Skupinová práce je jedna z možností výuky, kterou jsme v “běžném období” využívali i v naší škole. Nechceme o tuto aktivitu být ochuzeni ani při on-line výuce. Proto využíváme možnosti třídu během schůzky rozdělit. Nemyslíme tím skupiny, kdy jedna pracuje on – line a druhá má zadanou práci.

Ve znamení ptáčků

Od rána si naši prváci v každém kousku vyučování stále povídali o ptáčcích. Začalo to pohádkou "Jak byl špaček Véna líný", kdy se seznámili s novým písmenkem V.

Třídní schůzka u deváťáků

Datum konání: 12. 1. 2021

Dnes 12. 1. 2021 proběhla v 9. třídě on - line třídní schůzka. Tématem této schůzky bylo příjímací řízení na střední školy, které právě tuto třídu na jaro čeká. Prostřednictvím Teamsů se mohli připojit jak rodiče, tak i samotní žáci. Výchovná poradkyně Mgr.

Třetí třída tvořivá

Třetí třída se pravidelně připojuje k on-line hodinám. Setkává se při nich celá třída společně nebo se dělí na skupiny. V těch je méně žáků a paní učitelka třídní může probírat nové učivo a paní vychovatelka s další skupinou zase procvičovat. A domácí úkoly? Jsou i tvořivé.

Tři králové

Datum konání: 6. 1. 2021

Tři králové u nás byli!

Výuka od 4. 1. 2021