24. 4. Jiří

Foto našich šesťáků

Třídní fotografie našich čtvrťáků

Jak je to s návratem 2. stupně

Od 8. 6. 2020 se do školy vrací tři skupiny našich žáků 2. stupně. Několik důležitých pokynů, aby návrat proběhl hladce. Přikládáme rozvrh. Těšíme se na vás!

Děcka, těšíme se na vás!

Od 8. června 2020 se umožňuje osobní přítomnost žáků 2. stupně základních škol ve škole za účelem dobrovolných socializačních aktivit, konání konzultací či třídnických hodin. Všem rodičům jsme již zaslali e-mailem informace týkající se podmínek návratu žáků do školy.

Jsme zpátky

Od pondělí 25. 5. se do školy vrátilo 67 dětí z celkového počtu 115 dětí na 1. stupni. Téměř všichni se setkali se svými třídními učiteli. Ty pak ke konci týdne vystřídajíé asistenti, aby vyučující mohli pokračovat v on-line výuce.

Informace ze školy nejen o způsobu hodnocení

Milí rodiče

Sběr elektroodpadu

Datum konání: 13. 5. 2020

Ve středu 13. května bude možnost odevzdat elektroodpad do kontejneru, který bude po celý den přistaven u budovy zákaldní školy (boční vchod).

Návrat 1. stupně do školy

Vážení rodiče, do škol se mohou od 25. 5. 2020 na dobrovolné bázi vrátit žáci prvních stupňů základních škol formou školních skupin.

Výsledky zápisu k povinné školní docházce 2020

Ředitelka Základní školy, Velehrad, okres Uherské Hradiště, zveřejňuje výsledky zápisu k povinné školní docházce. Rodiče našich budoucích žáků, i těch, kteří žádali o odklad škoní docházky, obdrží rozhodnutí poštou v následujícím týdnu.

Skauti dnes slaví

Koronavirus a uzavření škol zhatilo žákům - skautům jejich den v kroji. Tak co naši milí skauti, oblekli jste dnes doma při výuce aspoň část vašeho kroje?

Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti