25. 4. Marek

Zítra: Oto

Vánoční setkání? Ano, ale ...

V tento adventní čas se obvykle v naší škole připravujeme na Vánoční setkání. V loňském roce jsme se setkali všichni společně on-line a věřili jsme, že další rok se "normální" setkání s rodiči ve škole uskuteční.

Sběr elektroodpadu 20. 10. 2021

Datum konání: 15. 10. 2021 - 20. 10. 2021

Vážení žáci a rodiče,

Vzácná návštěva

Navštívili nás poslední Přemyslovci! Takovou vzácnou návštěvu jsme ještě nezažili. Bylo to několik králů a také svatých. Doprovázel je i český lev.  Víte, proč má dva ocasy?

Mezinárodní setkání Erasmus+

Kdyby byla běžná situace, hostili bychom v únoru žáky a učitele z pěti evropských škol. Kdyby byla běžná situace, měli bychom už za sebou setkání v Rumunsku v říjnu 2020. Jenže všichni víme, že situace běžná není, a proto se termín prvního setkání několikrát musel přesunout.

Sběr elektroodpadu 20. 5. 2021

Datum konání: 20. 5. 2021

Vážení žáci a rodiče,

Novinky ze školní kuchyně

Ani covidová situace nás neodradí od příprav novinek ve vaření pro školní jídelnu. Dnes k nám přijeli kuchaři pan V. Jaša z Retiga a Z. Diatka z Podravky. Oboum pánům patří náš velký dík!

Beseda o Lichožroutech

Dnešní distanční výuka byla veselejší. Navštívili nás herci Slováckého divadla s besedou "Lichožrouti".

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

V naší škole, respektive za obrazovkami monitorů, proběhlo letošní školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Do dvou kategorií se přihlásilo 18 žáků. Připravovali se společně s jejich vyučujícím Jakubem Štěrbou jak v oblasti konverzace, tak i v gramatické části.

Úkoly pro zvídavé žáky - Přírodní kalendář

Nabízíme odpolední aktivity!

Sebehodnocení

Vzhledem ke konci pololetí jsme opět dali našim žákům možnost, aby se chvilku zamysleli a zhodnotili jednak svou dosavadní úroveň v několika základních oblastech týkajících se vzdělávání a jednak také, aby se vyjádřili k současné situaci a zejména výuce v ní.

Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti