Úvod > Kontakt > Aktuality

Aktuality

Štítky:

Známe postupujícího do olympiády v anglickém jazyce

Ve středu 15. ledna se potkalo ve školním kole olympiády v anglickém jazyce šest zástupců z osmé třídy. Čekala je velká výzva v podobě poslechu v anglickém jazyce, gramatického testu a prezenzace vylosovaného tématu.

CHŘIBY 2019 - výsledky

Datum konání: 18. 5. 2019

KRUH přátel školy ve spolupráci s OÚ Velehrad a ZŠ Velehrad pořádal v sobotu 18. května už XI. ročník cyklosoutěží dětí o putovní pohár ředitele školy. Pro všechny byly nachystané kromě cyklosoutěží i další aktivity např.

CHŘIBY 2019

Všechny srdečně zveme na sobotní sportovní akci CHŘIBY 2019.

Matematický klokan

Datum konání: 22. 3. 2019

I letos se naše škola zapojila do mezinárodní matematické soutěže Matematický klokan.Tato soutěž byla vytvořena podle obdobné soutěže, která byla v osmdesátých letech minulého století pořádána v Austrálii.

YPEF 2019

YPEF je znalostní soutěž zaměřena na žáky a studenty všech základních a středních škol.

Videa našich žáků

Datum konání: 8. 10. 2018

Soutěž Naše Česko je uzavřena. Vítězové odjíždějí na třídenní výlet.

Zlatá Jana Mergentalová

VELEHRADSKÝ CYKLOTRIAL 2018

Datum konání: 1. 6. 2018

V pátek 1. 6. 2018 dostali také žáci naší školy dárek ke dni dětí. Od osmi hodin ranních se v okolí rybníků již tradičně uskutečnil velehradský cyklotrial. Chlapci a dívky mohli poměřit své síly v běhu, jízdě na kole a v obratnosti ovládání kánoe.

Okresní kolo Pythagoriády

Datum konání: 29. 5. 2018

Pythagoriáda je jednou z matematických soutěží určených pro žáky základních škol  (5. – 8. třída) a odpovídající ročníky víceletých gymnázií. Cílem Pythagoriády je zvýšit zájem o matematiku u co nejširšího počtu žáků.

RC modely 2018 výsledky

Datum konání: 14. 5. 2018

Závody RC automobilových modelů měly naprosto hladký průběh a vysoké napětí. Nečekaně se v kategorii profi modelů sešli bodově 4 hráči na prvním místě - rozhodovalo se na základě času zajetého na překážkové dráze.