Absolventské práce

Datum konání: 19. 12. 2017

I letos naši deváťáci ve svých absolventských prací předvedli své komplexní schopnosti. Prezentace prací proběhla na Turistickém centru za přítomnosti žáků druhého stupně, rodičů a hostů.

Vyrábíme z plastových lahví

Datum konání: 18. 12. 2017

Dnes je vychovatelka moje máma!

Pondělní odpoledne strávily děti ze školní družiny ve znamení vánočního tvoření. Vyráběly s „novou paní vychovatelkou“.

Návštěva pavilonu Anthropos

Naši šesťáci a sedmáci podnikli v rámci projektu "Paměťových institucí" další výpravu za historií. Tentokrát jsme navštívili Moravské zemské muzeum resp. pavilon Anthropos, kde jsme se seznámili s životem neandrtálců a nejznámnějšími díly malíře Zdeňka Buriana.

Vánoční jarmark na Turistickém centru Velehrad

Všichni jsou srdečně zváni. Čeká Vás bohatý program a s ním i příjemně strávené odpoledne a podvečer.

Předškoláci mají u nás ve škole svoje vločky

Během úterního Vánočního setkání mohli návštěvníci naší školy dotvořit vločky, které jsme pak umístili na vchodové dveře. Ve středu k nim pak přibyly vločky od budoucích školáků. Ti přišli do naší školy společně s jejich učitelkami z mateřské školy. Pozvali jsme je nejen do 1.

Vánoční koncert ZUŠ Slovácko

Datum konání: 14. 12. 2017

Budovou školy se rozléhaly tóny klavíru, houslí, zobcové flétny a kytary, které rozezvučeli malí i větší hudebníci.

Adventní zpívání na Velehradě

Žáci druhé třídy dnes se svým "předvánočním vystoupením" zpříjemňovali adventní dobu v mateřské škole a v Chráněném bydlení sv. Cyrila a Metoděje. Jejich zpěv i tanec všechny diváky (malé i velké) moc potěšil.

Vánoční setkání, děkujeme, že jste byli s námi!

Datum konání: 12. 12. 2017

Čekali jsme, že vestibul naší školy během odpoledne bude zaplněný. Dočkali jsme se. Čekali jsme, že naši žáci potěší svým vystoupením všechny přítomné. Dočkali jsme se. Čekali jsme, že tvořit vánoční dekorace budou převážně děti. Naše očekávání jste, Vy, rodiče, předčili.

"Vůně medu" - výukový program

Datum konání: 11. 12. 2017

Dnes se žáci druhé třídy podrobně seznámili s životem včel. Mnoho poutavých informací jim předala pedagožka volného času Mgr. Lenka Pavelčíková.

Předškolička aneb Pojďme do ZOO
Knihovna v obležení
Podporujeme „Den Downova syndromu“
Matematický klokan