Úvod > Kontakt > Aktuality > Zprávy ze školní jídelny

Zprávy ze školní jídelny

Od tohoto týdne je naše škola přihlášena v systému strava.cz.

Pro všechny, kdo se stravují v naší školní jídelně, máme několik změn a postupně Vás budeme s těmito změnami seznamovat. Na školním webu v sekci školní jídelna najdete nový odkaz na jídelníček. Přímo v něm u jednotlivých jídel můžete sledovat seznam alergenů.

Jakmile Vaše děti od nás zakoupí čip /předpokládaná doba dodání je 2-3 týdny a cena přibližně 50 Kč /, budete moci pomocí přihlašovacích údajů vstoupit do tohoto systému a přímo v něm odhlašovat dětem oběd, kontrolovat, zda Vaše dítě oběd skutečně odebralo.

V budoucnu bychom rádi nabídli ve vybraných dnech výběr jídla ze dvou variant. Tento systém umožní vybrat si jednu z nich.

Čip také umožní vstup do budovy školy. Měl by tak nastat jednodušší přístup do budovy především v době výuky, kdy je škola z bezpečnostních důvodů uzavřena a kroužků.

Pokud Vaše dítě již nějaký čip má, můžeme vyzkoušet, zda tento čip s tímto systémem komunikuje.

Jakmile budou mít Vaše děti čipy a přihlašovací údaje, připravíme pro Vás krátkou schůzku, při které představíme tento systém.

Děkujeme za spolupráci.

rfid-privesek-modry2.jpg