Halloween ve školní družině 2023

V měsíci říjnu jsme poměrnou část trávili venku. Počasí je tak krásné, že by bylo škoda toho nevyužít. Děti hrály různé venkovní hry, malovaly křídami, skládaly obrázky z listů... A poslední říjnový den jsme slavili Halloween. Děti přinesly drobné občerstvení, měli jsme různé soutěže a hry.

Září ve školní družině

V lese jó v lese na jehličí, teda vlastně ve školní družině. Letos bude našim tématem les a jeho obyvatelé. Převážnou část měsíce jsme trávili venku, jelikož nám počasí velmi přálo. Vyzdobili jsme si školní družinu a těšíme se na to, co nás ještě v letošním roce potká.

Ve školní družině vyhrál Havraspár

Celoroční snažení ve školní družině je u konce. V našich Bradavicích se v souboji kolejí nejvíce dařilo Havraspáru. Po celý rok děti sbíraly razítka za splněné úkoly, mimořádné výkony a kamarádské chování. Nejen vítězové dostali sladkou odměnu. Přejeme Vám krásné a pohodové prázdniny.

Léto klepe ve školní družině na dveře

Slunce svítí, tráva se zelená a školní družina už nemusí být jen vevnitř. Počasí nám v předchozích měsících moc nepřálo, a tak jsme s radostí vyměnili hrací prostor za zelený trávník.

Halloween v ŠD

Poslední říjnový den se nesl v duchu Halloweenu. Družina byla plná netopýrů, pavouků, duchů, kostlivců a čarodějů. Všechny masky si mohly zahrát zábavné hry, plnit úkoly, pochutnat si na dobrotách, zatančit si a užít si skvělou párty.

Podzimní školní družina

V září nás ve školní družině přivítal Harry Potter i s jeho parťáky. Opět nás čeká rok plný soutěží, zábavy, společných zážitků, vzájemné spolupráce. Děti nebudou sbírat body jenom pro sebe, ale i za celou kolej. Společné jsme se domluvili, jak to bude probíhat u nás v Bradavicích.

Čarodějnice také v družině

Na konec měsíce dubna k nám přiletěly čarodějnice. S koštětem, kocourem, hnědovlasé, blonďaté, kudrnaté, zrzavé i černovlasé. Mrkněte do fotogalerie, jak se našim malířům zdařilo jejich dílo.

Tvoření ve školní družině

Na jedno odpoledne se školní družina proměnila v tvořivou dílnu. Děti si vyzkoušely malování pomocí barevných bublin. Nejlepší částí pro ně bylo foukání brčkem do kelímku, v kterém byl smíchán roztok jaru s barvou a vodou. Náramně si odpoledne užily a vytvořily téměř umělecká díla.

ŠD POLOLETÍ

Družina s Nemem pokračuje i v Novém roce. Děti se po celou dobu zapojují do soutěží, plní úkoly, sportují, tvoří a díky tomu získávají body v naší celoroční hře. Kreativně využíváme všech možností v naší družině a momentálně se připravujeme na zimní olympiádu.

Letošní loučení s družinou

Do konce školního rok zbývá ještě pár dní, ale my jsme ve školní družině slavili již dnes. Začátkem týdne děti výtvarně ztvárnily, jak si představují svou vysněnou dovolenou. Pak už si jen užívaly pěkného počasí.

Předškolička aneb Pojďme do ZOO
Knihovna v obležení
Podporujeme „Den Downova syndromu“
Matematický klokan