27. 5. Valdemar

Úvod > Kontakt > Aktuality > Vybavení jazykové/IT učebny ZŠ Velehrad

Vybavení jazykové/IT učebny ZŠ Velehrad

Logo.png   Logo 1.png

Projekt Vybavení jazykové/IT učebny ZŠ Velehrad je spolufinancován Evropskou unií.

Projekt je zaměřen na podporu vzdělávání v cizím jazyce s využitím IT technologií. Žáci díky kvalitnímu vybavení získají lepší studijní výsledky, bude zvýšená šance na trhu práce. Žáci si osvojí nejen znalosti, ale také dovednosti jazykové. Budou umět ovládat základní IT technologie, budou komunikovat nejen v rodném jazyce, ale i v cizím jazyce na základní úrovni. Naučí se používat aplikace a budou se učit využívat je i v běžném životě.

Hlavním cílem projektu je zvýšení kvality infrastruktury ZŠ Velehrad v klíčových kompetencích komunikace v cizích jazycích a práce s digitálními technologiemi, a to prostřednictvím pořízení nového vybavení do odborné učebny, která slouží jako jazyková i IT učebna.

Výsledkem projektu bude nově vybavená jazyková/IT učebna v ZŠ Velehrad, čímž dojde k celkovému zkvalitnění výuky.

Projekt „Vybavení jazykové/IT učebny ZŠ Velehrad“ je v souladu se specifickým cílem 2.4 Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání a celoživotní učení, jelikož zahrnuje podporované aktivity (pořízení vybavení učeben) a je ve vazbě na klíčové kompetence (komunikace v cizích jazycích a práce s digitálními technologiemi). Záměr projektu je plně v souladu s IROP a podmínkami Výzvy č. 68.

Předškolička aneb Pojďme do ZOO
Knihovna v obležení
Podporujeme „Den Downova syndromu“
Matematický klokan