Zítra: Taťána
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Velehradský pětiboj

Velehradský pětiboj

Ve středu 12. 10. 2022 hostila ZŠ Velehrad atletický pětiboj pro 1. stupeň. Mezi zúčastněnými byli žáci ze ZŠ Boršice, ZŠ Buchlovice, ZŠ a MŠ Osvětimany, ZŠ Tupesy a ZŠ Velehrad, která postavila v mladší kategorii 2 družstva.

Žáci soutěžili v disciplínách: běh na 50 m, běh na 300 m skok daleký a hod medicinbalem. Doplňkovým závodem byla štafeta 4 x 150 m. Všichni se snažili o dosažení nejlepších výsledků. Na stupně vítězů se za naši školu probojovali: Aneta Žáčková za 3. místo, Linda Bilavčíková za 2. místo a Ella Čevelová za 1. místo. Všechna tři děvčata spadala do kategorie mladších dívek. Dále Štěpán Grebeníček za 1. místo v kategorii mladších chlapců. Stranou nezůstala ani Monika Březinová, která si opět po roce dokráčela pro prvenství ovšem už v kategorii starších dívek. Dále v kategorii starších dívek obsadila krásné 3. místo Elen Toufarová. Mladší dívky ″tým A″ si ve štafetě doběhly pro 1. místo, jinak tomu nebylo u starších děvčat a také starších chlapců. Tudíž celkem jsme ze 4 možných štafetových prvenství získali hned 3!

Účastníkům děkujeme, vítězům gratulujeme a všem přejeme mnoho sportovních úspěchů do budoucna!