Úvod > Kontakt > Aktuality > Velehradský bludišťák

Velehradský bludišťák

29.6.2016
  1. třída si pro nás připravila zábavnou hru jménem „Velehradský bludišťák“.

Jednalo se o rozloučení deváťáků s žáky prostřednictvím hry. Vybraní žáci všech tříd se zařadili do osmi týmů (barev). V každém týmu byly zastoupeny všechny třídy. Rozdělení do týmů jsme znali už dlouho dopředu, a tak se všichni náležitě těšili.

Zbytek třídy si v pondělním ranním setkání vylosoval prostřednictvím svých učitelů barvu týmu, kterému v této hře fandili.

Po zahájení hry si moderátoři, Sabina Jakešová a Marian Danko, postupně volali každou třídu. Pro každou byl připraven nelehký úkol. Například poznat osobní předměty učitelů, trefit míčkem na cíl, sedmáci prošli testem motorické zdatnosti, páťáci byli ostřelováni vodními balónky. Pro rozptýlení a zabavení deváťáci zařadili do programu i učitele.

Vítěznou barvou byla po sečtení přidělených bodů bílá. Nejlépe fandila barva růžová.

Sluníčko bylo také zvědavé na naši soutěž a dívalo se dost intenzivně. Celá soutěž se povedla a hru ani oblohu nezakryl jediný mráček.

Kateřina Moudrá, 7. třída