25. 4. Marek

Zítra: Oto

Úvod > Kontakt > Aktuality > Slovácké divadlo čeká velká premiéra

Slovácké divadlo čeká velká premiéra

„Není moc dramaticko-literárních děl, které když zazní, v člověku zarezonují a on se zachvěje. Jesus Christ Superstar mezi ně patří. Když použiju horolezeckou terminologii, pouštíme se do divadelní osmitisícovky,“ prohlásil při zahajovací zkoušce před souborem režisér Gombár.

A to také potvrdily herečky Slováckého divadla Pavlína Hejcmanová a Jitka Hlaváčová. Po dva dny si vyzkoušely novou roli učitele. Vstoupily tak do výuky sedmé a osmé třídy a žáky seznámily s muzikálem, který právě divadlo připravuje. /Viděli jsme ukázky ze zkoušek :) /. Po hodinovém naladění se již nyní těšíme do Slováckého divadla a je opravdu na co se těšit.

Děkujeme všem hercům, kteří nám umožnili v těchto dnech oživit a zpestřit výuku a seznámili naše žáky se zákulisím divadla.

IMG_3983.jpg IMG_3985.jpgjitkahlavacova.jpg pavlina_hejcmanova.jpg petrastankova.jpg stepangois.jpg

Experimentárium
Objevujeme ve 3. třídě - Pražské Jezulátko