Úvod > Kontakt > Aktuality > Školní družina navštívila výstavu v turistickém centru

Školní družina navštívila výstavu v turistickém centru

3.6.2016

Děti ze školní družiny, tak jako i jiné děti, rádi dovádějí (hrají kopanou, košíkovou, vybíjenou, honěnou). Bez pohybu nemohou být. Ale stačí malá neopatrnost - vážnější úraz, autonehoda… Člověku se rázem změní život. Může být upoután i na invalidní vozík. Stává se hendikepovaným. Právě tohle všechno si měly uvědomit děti ze školní družiny, které navštívily v turistickém centru výstavu s názvem „Ne ruka, to duše maluje“. Děti mohly vidět, že i takto hendikepovaní lidé jsou schopni předávat radost druhým. Děti zhlédly na výstavě obrázky s různou tématikou, malované hrnky, zástěry, kalendáře, pexesa. Všechny tyto práce byly namalovány ústy nebo nohou. Návštěva jistě ve všech zanechala hluboký zážitek. Ve školní družině si zájemci mohli zkusit namalovat ústy kvetoucí strom a zažít tak vlastní prožitek.