Úvod > Kontakt > Aktuality > Recyklohraní u prvňáčků

Recyklohraní u prvňáčků

26.9.2016

Pondělní sběr papíru přinesl prvňáčkům i "cestu za pokladem". Díky ochotě maminek bylo pro děti připravené dopoledne plné dobrodružství i jiných zajímavých zážitků.

Jakmile všechny děti z první třídy odevzdaly sběr, vypravili jsme se do velehradské knihovny, kde nás s milým úsměvem přivítala paní Petrželková - místní knihovnice. Děti knihovnou provedla a ty se s chutí "zabraly" do knížek. Současně je pozvala, aby se staly stálými čtenáři, nebo využívaly i další akce, které knihovna pořádá.

Jakmile jsme vyšli z knihovny, narazili jsme na šipky. Kam asi vedou?

Pro děti připravila dobrodružnou hru s názvem "Recyklohraní" paní Saša Chytková. Na děti čekaly obálky s úkoly, které měly vyzkoušet, jak děti "táhnou za jeden provaz", jestli umí "dát hlavy dohromady" i jiné zajímavé výzvy. Na konci celé cesty čekal na děti poklad - krabička sladkostí.

Oběma maminkám za jejich ochotu patří velký dík a odměnou jim jistě bylo nadšení dětí.