Úvod > Kontakt > Aktuality > Recitační soutěž - školní kolo - 1. stupeň

Recitační soutěž - školní kolo - 1. stupeň

17.2.2016

Ve středu 17.2. proběhlo školní kolo recitační soutěže žáků 1.stupně.
                     1. třída  Terezie Švecová,  Alžběta Pilková, Vít Rozbroj, Michal Hlúšek
                     2. třída   Dan Matoušek, Tom Salinger, Bernard Lapčík
                     3. třída  Kateřina Krysová, Terezie Hollá, Michaela Matějková,
                     4. třída  Tadeáš Hájek, Vendula Točková, Eliška Suchánková,
                     5. třída   Martin Hlúšek, Karolína Burešová, Patr Pelikán
Vítěze třídního kola čekal nelehký úkol. Svým přednesem básně vybojovat před porotou, ve které letos hodnotili paní Turecká, pan ředitel Válek a paní učitelka Hlavsová, postup do okrskového kola. To se uskuteční již v  pondělí,  22.2.2016  ve Starém Městě ve Středisku volného času Klubko.  Recitátory podpořili nejen jejich spolužáci, ale také děti z mateřské školy, budoucí školáci.
Postupují:

Vít Rozbroj, Michal Hlúšek, Tom Salinger, Kateřina Krysová, Vendula Točková a Petr Pelikán.

Všem přejeme hodně úspěchů !

Dárky a diplomy pro soutěžící obětavě připravila paní Kremplová, za což jí děkujeme !