Úvod > Kontakt > Aktuality > Ranní setkání 30. ledna 2017

Ranní setkání 30. ledna 2017

30.1.2017

Dnes se uskutečnilo poslední ranní setkání prvního pololetí školního roku 2016/2017.

Rekapitulace minulého období:

Kromě akcí, které už měly své místo na webu školy (dentální hygiena, "Síla lidskosti", sciotesty 9. ročníku) a byly na dnešním ranní setkání připomenuty, jsou zde i tyto nové informace:

Ocenění a odměna patří žákům naší školy, kteří uspěli v soutěžích:

V okresním kole matematické olympiády nás velmi úspěšně reprezentovali David Petrželka, Boris Grigorov, Tadeáš Hájek, Lukáš Králík (všichni 5. třída) a Ester Machová (9. třída). Jejich výkony byly výborné, David Petrželka ve své kategorii získal 2. místo, ostatní naši soutěžící se pohybovali v první polovině výsledkové listiny.

Všem gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

DSC09186.jpg

V minulém týdnu proběhlo školní kolo zeměpisné olympiády pro žáky druhého stupně.

Nejúspěšnější řešitelé obou kategorií: Lucie Vaňková, David Vojáček, Anna Lapčíková (7.třída) a Nikola Daňková, Václav Lapčík a Tereza Kremplová (8. a 9. třída) byli dnes oceněni a doufáme, že prokáží své schopnosti a znalosti při další reprezentaci školy.

DSC09195.jpg

Akce v příštím období:

Dnes dopoledne proběhlo divadelní představení "Stvoření tanečníka" ve Slováckém divadle.

Zítra, 31. ledna, je poslední den prvního pololetí. Tradičně jej zpestřujeme bruslením na zimním stadionu v Uherském Hradišti. Odjezd je plánován už v 7.20, ledová plocha je nám k dispozici od 8.00 do 9.00 hodin. K povinné výbavě patří lyžařské rukavice a čepice, doporučena je helma.

Středa a čtvrtek (1. a 2. února) jsou dny beze změn, v pátek 3. února jsou pololetní prázdniny.

V pondělí a úterý (6. a 7. února) se uskuteční plánovaný ozdravný pobyt na lyžařském svahu v Osvětimanech. Pro malý zájem žáků 2. stupně bylo umožněno žákům 4. a 5. třídy zúčastnit se dvoudenní akce. Pro děti 1. až 3. třídy proběhne jednodenní lyžování. Do 31. ledna je potřeba uhradit cenu pobytu: 265,- Kč jednodenní lyžování/ 990,- dvoudenní pobyt.

Plavání pro žáky 1. až 3. třídy začíná až 9. února.