Úvod > Kontakt > Aktuality > Ranní setkání 25. října

Ranní setkání 25. října

25.10.2016

Dnešní ranní setkání proběhlo netradičně: v úterý a ve druhém podlaží.

V úvodní části byli vyznamenání žáci za své sportovní školní i mimoškolní úspěchy.

• Sladkou odměnu převzalo osmičlenné družstvo žáků 4. a 5. třídy, které vybojovalo 1. místo v turnaji ve vybíjené.

DSC07684.jpg

• V mimoškolních aktivitách byli mimořádně úspěšní žáci 6. třídy Petr Pelikán, Karolína Burešová a Helena Jurkasová.
  • Na začátku měsíce října proběhlo Mezinárodní mistrovství branně technických sportů ČR v branném víceboji mládeže. Ve své kategorii - mladší žáci A - Karolína a Petr vybojovali zlaté medaile a titul Mistři ČR. Petr Pelikán byl vyhodnocen jako nejlepší závodník z kategorie mladších žáků.
  • Helena Jurkasová získala v kategorii mladší žáci B krásné čtvrté místo.
  • K úspěchu gratulujeme!

DSC07689.jpg

Součástí ranního setkání bylo i představení významné osobnosti našeho regionu - akademického sochaře Otmara Olivy a jeho podpisu na místo, které připomíná návštěvu školy významnými osobnostmi.

DSC07701.jpg

Pak následovala návštěva Turistického centra a zhlédnutí výstavy Otmara Olivy s jeho komentářem a odpověďmi na zvídavé otázky žáků.