Úvod > Kontakt > Aktuality > Ranní setkání 22. května

Ranní setkání 22. května

22.5.2017

Dnes při ranním setkání byli oceněni žáci naší školy v oblasti matematické, sportovní i kulturní.

• Za účast v okresním kole Pythagoriády převzali ocenění tito žáci:

Martin Hlúšek - 2. místo,

Vendula Točková - 8. - 9. místo - úspěšná řešitelka,

Boris Grigorov - 17. - 22. místo - úspěšný řešitel,

Lukáš Králík, Alice Lukášová a Václav Hrabinec také v obrovské konkurenci skvěle reprezentovali naši školu. Všem blahopřejeme!

20170517_100356.jpg

DSC00949.jpg

•  Gratulaci a drobnou odměnu získalo i družstvo mladších florbalistů, ve složení Jan Kučera, Šimon Mergental, Viktor Talaš, Vojta Trávníček, David Valenta, Ondřej Zelený, brankaři -  Jan Chrvala a Petr Reichnan, kteří v minulém týdnu získali pro naši školu vítězství ve florbalovém utkání škol mikroregionu.

DSC00950.jpg

• V neděli nás také skvěle reprezentovali v soutěži "Tupeský džbáneček" Eliška Matějková, Lenka Bílková, Michalka Matějková a David Valenta. Všichni zpěváčci byli skvělí, Lenka si dokonce vyzpívala 2. místo ve své kategorii.  Blahopřejeme!

DSC00951.jpg

• Dnes žáci 9. ročníku odevzdávají své absolventské práce. V pátek 26. května proběhne jejich neveřejné hodnocení.
  • Veřejná prezentace a hodnocení absolventských prací se uskuteční v úterý 30. května na Turistickém centru Velehrad.
  • Ve středu 25. května se koná exkurze do firmy RAY SERVICE pro vybranou skupinu žáků.
  • Také ve středu 25. května se utkají starší žáci škol mikroregionu ve florbalovém turnaji v tělocvičně naší školy.
  • 1. června se připravují již tradiční závody RC modelů pouze pro žáky ZŠ Velehrad. Všichni zájemci mají možnost zapsat svoji účast do prezenčních listin ve vestibulu školy.

Všichni žáci byli upozorněni na nevhodné chování v jídelně naší školy, zejména na poškozování příborů (ohýbání, deformace) a táců (vrypy). Našim zájmem je mít kolem sebe pěkné, příjemné prostředí a předměty plně funkční. Pokud se najde někdo, kdo záměrně věci ničí, bude za své špatné chování nést odpovědnost.

Všem bylo na závěr popřáno mnoho úsměvů na tváři, sluníčko nad hlavou a krásný pracovní týden.