Úvod > Kontakt > Aktuality > Ranní setkání 13.6.2016

Ranní setkání 13.6.2016

13.6.2016

Proběhlo:

Poděkování za úspěšnou reprezentaci školy a předání diplomu „úspěšného řešitele“ matematické olympiády (okresní kolo) Davidu Vojáčkovi.DSC05169.jpg

V pondělí 13. června proběhlo v Uherském Hradišti slavnostní vyhlašování výsledků literární soutěže „Píšu povídky, píšu básně…... tentokrát o králi, království, kralování, kterou každoročně vyhlašuje Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana. Do této soutěže poslala soutěžní práce řada našich žáků. Mezi nejúspěšnější patří Denisa Stašková a Martin Hlúšek, kteří si jeli převzít ocenění za 2. místo ve své kategorii do kina Hvězda. Ocenění převzali ráno i z rukou pana ředitele.

Odměněné práce si můžete přečíst zde:

Soutěžní text - Denisa Stašková.pdf

Soutěžní text - Martin Hlúšek.pdf

V pátek 3. června proběhl tradiční „Velehradský cyklotrial“. Vítězové jednotlivých kategorií byli vyhlášeni přímo po skončení závodu. Obec Velehrad připravila drobné upomínkové dárky pro vítěze, které pan ředitel na ranním setkání předal.

DSC05172.jpgDSC05174.jpg

DSC05175.jpgDSC05178.jpg

Zaznělo poděkování paní Hlúškové a hrstce dětí, které se podílely na vzniku nultého (pilotního) čísla školního časopisu. Pan ředitel vyjádřil naději, že od příštího školního roku se tento počin stane periodikem.

Čeká nás:

• V pondělí 20. června má 8. a 9. třída naplánovanou exkurzi do firmy Thermacut
  • Ve středu 22. června bude „poslední zvonění“ deváťáků – jejich oficiální rozloučení se školou
  • Ve čtvrtek 23. června pojede 4. třída za odměnu do Aquaparku Uherské Hradiště (nejlepší výsledek ve sběru papíru). Stejnou odměnu si zaslouží i zástupci školního parlamentu za celoroční aktivní práci pro své třídy.
  • V pátek 24. června se uskuteční tradiční Buchlovský kopačák – fotbalový turnaj pro žáky 2. stupně
  • V úterý 28. června nás čeká projektový den o Indii, který má děti seznámit se zemí, ve které žije naše adoptovaná dívka Brijita Nazareth.DSC05186.jpgDSC05185.jpg
  • Ve středu 29. června se koná soutěž "Velehradský bludišťák" v režii 9. třídy. K této soutěži se vztahuje rozlosování barev pro jednotlivé třídy. Děti, které aktivně nesoutěží, budou fandit "svému" barevnému týmu - budou oblečeny ve vylosované barvě:
    • 1. třída - bílá                                5. třída - černá
    • 2. třída - zelená                           6. třída - růžová