Základní škola Velehrad

30. 11. Ondřej

Zítra: Iva
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Prváky provází Evelínka a různá povolání

Prváky provází Evelínka a různá povoláníNáš třídní maskot, žabka Evelínka, má za sebou první víkendovou návštěvu v rodině naší Viktorky. O tom, kam se žabka podívá, rozhodl spravedlivě los. O Evelínku bylo vzorně postaráno a užila si také veletrh rukodělných řemesel pro děti ve Zlíně. Viktorčina maminka má dvě zaměstnání. Jedním z nich je modeláž nehtů. Přesto, že se jedná spíše o povolání, o které se zajímají spíše děvčata, Viktorka bravurně popsala, co maminčina práce obnáší, přinesla ukázat spousty zajímavých pomůcek, které jsou k výkonu této práce potřebné, a tak se jí podařilo zaujmout i kluky. Paní učitelky jí (dobrovolně) figurovaly při ukázce zábalu rukou, která byla neuvěřitelně příjemná a děti pak zkoumaly, jak jsou ruce po této proceduře heboučké. Pro děti si Viktorka připravila pracovní list, kde si děti mohou vyzkoušet kresby, kterými se nehty dají ozdobit. Děkujeme za překvapení a těšíme se na další zajímavé povolání.

image.jpg IMG_20221017_075332_HDR.jpg


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
31 1
NA VRSTEVNICE S APLIKACÍ
Modlitba za Ukrajinu
Den otevřených dveří v 1. třídě
2 3 4
Plavba čtvrťáků přes oceán s paní psycholožkou
5 6
7 8
Čas s Lichožrouty
9 10 11
Svatý Martin ve vinném sklepě
12 13
14
Volba povolání....
Podzim s ukrajinskými dětmi
15
Setkání parlamentu s vedením školy
16 17 18
Jedeme z Afriky
19 20
21 22
Příjemná setkání...
23 24 25 26 27
28 29
"Neprobádaný ostrov" je už známý, a pro nás úspěšný!
V adventním čase rozdáváme radost
30 1 2 3 4