19. 3. Josef

Zítra: Světlana

Novější 1 3 5 9 13

Informace ze školy

V příloze této zprávy zveřejňujeme brožuru Informace ze školy. Tato brožura obsahuje všechny důležité informace týkající se nového školního roku. Nabízíme Vám v ní také seznam kroužků, které organizuje naše škola. V tištěné podobě infobrožuru dostanete prostřednictvím svých dětí první školní den.

Zprávy ze školní družiny a školní jídelny

Vážení rodiče, pokud máte zájem, aby Vaše dítě ve školním roce 2019-2020 navštěvovalo školní družinu, je nutné vyplnit žádost o přijetí do školní družiny.

Nový školní rok se blíží

Prázdniny stále pokračují, ve škole se však připravujeme na další nový začátek školního roku.

Deváťácká vzpomínka

"Už přes prázdniny se nás všichni ptali, na kterou školu jsme rozhodnuti jít, kam si budete dávat přihlášku. Mnoho z nás ještě rozhodnutých nebylo. V průběhu školního roku jsme se dostali na mnoho akcí, které nám měli pomoci v rozhodování, kam si podat přihlášku (úřad práce, burza škol).

Sedmáci vzpomínají na Paměť národa

V tomto projektu jsme měli zachytit vzpomínky a život pamětníků. Prvním bodem bylo napsat si několik otázek, zajít za pamětníkem a natočit jeho vyprávění. Podívali jsme se na to, co jsme natočili, vymysleli jsme scénáře, dotočili scénky a sháněli fotky.

Vzpomínky 8. třídy

Letošní rok je předposledním, který jsme na této škole strávili. Na jeho začátku jsme si při přípravě videa připomněli stoleté výročí založení naší republiky. Za odměnu jsme mohli odjet do Olomouce, kde jsme navštívili Muzeum moderního umění.

Školní rok ještě neskončil

Škoní rok 2018/ 2019 pomalu běží do cíle. V jeho závěru Vám připomeneme několik nezapomenutelných okamžiků, které prožily naše třídy. Dnes to bude zážitek šesťáků.

Ohlédnutí za projektem "paměťové instituce"

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo na období od 1. 9. 2018 do 31. 8. 2019 pokusné ověřování Vzdělávací programy paměťových institucí do škol.

Dojemný závěr školního roku

Konec školního roku. Závěrečné vysvědčení. Poslední loučení a hurá na prázdniny. To byl poslední školní den pro rok 2018/2019. Pro deváťáky loučení definitivní, které provázely i slzy dojetí. Tento den patřil především jim, všem našim absolventům. Třídní učitelka z 1.stupně Mgr.

Hra o poklad

Datum konání: 26. 6. 2019

I letos deváťáci připravili na rozloučenou pro ostatní žáky školy hru, která končila na skanzenu hledáním pokladu v podobě sladké odměny.

Novější 1 3 5 9 13

Předškolička aneb Pojďme do ZOO