Úvod > Kontakt > Aktuality > Jízda na kole s ONKOU

Jízda na kole s ONKOU

21.6.2019

Dne 21. 6. 2019 se konala charitativní akce Jízda na kole s Onkou. Všichni parlamentáři jsme se sešli za školou u podia, kde jsme čekali, než přijedou účastníci cyklojízdy s Onkou, kteří jedou celou trasu jízdy.  Přišly také všechny třídy, aby je také přivítaly. Poté, co  jsme se všichni přivítali,  jsme předali  peníze, které byly vybrány z celé naší školy. Paní ředitelka rozhodla, že bychom jim mohli i zazpívat. Tak jsme zazpívali písničku: Když nemůžeš, tak přidej víc! Potom jsme vyrazili na společnou etapu. Největší zážitek pro nás bylo to, že před náma jeli policisté na motorkách. Různě nás předjížděli a my jsme je chtěli dohánět. Do kopců to sice bylo těžké, ale super a zažili jsme plno srandy. Jeli jsme až do Kostelan nad Moravou, přes Tupesy, Břestek, Buchlovice, Nedakonice,  kde ONCE pan starosta Kostelan předal taky peníze. Poté jsme se již od skupiny  oddělili a jeli jsme domů. Ještě jsme se zastavili v hospůdce na zmrzlinu, odpočinuli a  pak už mířili zpět do naší školy. Unavení, ale moc spokojeni, že jsme podpořili správnou věc, jsme se rozešli domů.

Sebehodnocení žáků
Sebehodnocení žáků
Olympiáda z českého jazyka
Školní plavání