Úvod > Kontakt > Aktuality > Druhá třída na školním výletě

Druhá třída na školním výletě

13.6.2017

13.6. - Mikroregion Ostrožsko

"......líbila se mně cesta vlakem.....mně se líbilo v  Leteckém muzeu v Kunovicích - soutěžili jsme, kdo najde nejstarší letadlo a našli jsme! Z roku 1946 ( vypočítali jsme, že je mu 71 let - jako našim dědečkům!)........zastávka v Sirnatých lázních, krásný areál, ve kterém jsme se po prohlídce osvěžili a pokračovali na další cíl naší cesty.... přišli jsme na Slovácký dvůr s rozhlednou (v dáli se nám zobrazil hrad Buchlov, Barborka, rozhledna na Brdu...... moc se mně líbily chaty pojmenované jako ryby, které známe: Lín, Kapr, Candát, Štika....malé jezírko, minigolf, průlezky a hlavně nás tu čekal výborný oběd - drůbeží řízek a brambory.... nejvíce jsem se těšila na koupaliště Albatros...... skluzavky, pirátská loď, závody v běhu ve vodě o zmrzlinu..... všimli jsme si také velkých dopravníkových pásů, po kterých se dopravuje štěrk, který se v této oblasti těží a slouží ve stavebnictví.......na cestu domů ještě párek v rohlíku, hranolky..... a na zastávce autobusu, pod velkou vonící lípou krátký, osvěžující "spánek" ......Tak to jsou vzpomínky na náš výlet... "

Druháci