29. 3. Taťána

Úvod > Kontakt > Aktuality > Dopravní výchova - 4. třída

Dopravní výchova - 4. třída

14.9.2016

Návštěva dopravního hřiště v Uherském Hradišti byla pro 4. třídu vskutku přínosem.

Většina čtvrťáků tam jela s představou, že bez problémů zvládne jak teoretickou část výuky v učebně, tak i samotnou praxi. Dlouholeté zkušenosti v oblasti dopravní výuky lektora p. Jančary  jen potvrdily, že praktickou část výuky by napoprvné zvládli jen dva žáci.

Ovšem nic není ztraceno. Do dubna, kdy děti absolvují druhý blok výuky, kde mimo jiné budou skládat zkoušky způsobilosti, se dá mnoho vylepšit a nacvičit. Jen mít chuť..

Všem držím palce!

Mgr. A. Andrýsková