Novější 1 3 6 10 15

Prázdniny překročily polovinu

Prázdniny a školní rok 2017 / 2018 ještě nekončí, ale v naší škole se připravujeme na školní rok nový. S ním také souvisí několik změn. Ta první není žádným překvapením, pokusíme se částečně proměnit naši školní jídelnu.

Letní tábor - Piráti z Karibiku /Vápenic/

V neděli odpoledne odstartovala pirátská plavba na letním táboře ve Vápenicích. Plavby se účastní nejen piráti z naší školy, ale také piráti ze školy v Kunovicích. Všem pirátům přejeme dobrý vítr do plachet a skvělou kořist v podobě táborových zážitků.

Úřední hodiny v kanceláři školy

Úřední hodiny v kanceláři naší školy:

OHLÉDNUTÍ ZA UPLYNULÝM ROKEM OČIMA ŠKOLNÍ PSYCHOLOŽKY

Školní rok utekl jako voda (alespoň mně teda určitě) a už nedočkavě vyhlížíme prázdniny. Rozhodla jsem se proto napsat pár řádků o tom, jaký byl uplynulý školní rok z mého pohledu, a hlavně Vám přiblížit, co asi tak ten školní psycholog ve škole dělá.

Slavnostní ukončení

Datum konání: 29. 6. 2018

Pořádně si užijte krásné prázdniny:-).

O POKLAD SKANZENU

Datum konání: 27. 6. 2018

Pomáháme ONKA

Žákovský parlament má ve svých stanovách mimo jiné také pomáhat druhým.Téměř ke konci školního roku se rozhodli zástupci parlamentu pomci sdružení ONKA /sdružení rodičů onkologicky nemocných dětí/ a to hned dvakrát. Poprvé prodávali náramky a pásky a výtěřek předali zástupcům sdružení.

Poslední zvonění

Datum konání: 20. 6. 2018

Posledním zvoněním se ve středu deváťáci loučili s jednotlivými třídami a pořádně si to užili.

Volím si Sofii - výukový program pro žáky 2. ročníku

Datum konání: 21. 6. 2018

Žáci 2. třídy si dnes vybrali z velkého množství nabídek našich obcí a navštívili kapli Cyrilku, kde je pro děti i dospělé nainstalována interaktivní výstava o Cyrilu a Metoději.

Přírodní detektivové jsou akční celý rok

K prázdninovým plánům patří les, voda, dobrodružné výpravy, chuť čerstvého ovoce a bylinek…..

Novější 1 3 6 10 15

Předškolička aneb Pojďme do ZOO