Úvod > Škola > Informace pro rodiče > Nabídka výukových kurzů

Nabídka výukových kurzů

Vážení rodiče!

Na základě nabídky od "Regionální rozvojové agentury Východní Morava", se kterou jste byli stručně obeznámeni na společném shromáždění rodičů, vedení ZŠ a Kruhu přátel ZŠ dne 7.10.2014, týkající se vzdělávání rodičovské veřejnosti, Vám předkládáme podrobná témata a informace k tomuto bezplatnému projektu. Vzdělávání by v případě Vašeho zájmu probíhalo v odpoledních hodinách (od 16.00 hodin) v prostorách ZŠ, je bezplatné, občerstvení pro účastníky je zdarma a po dokončení semináře účastníci obdrží certifikát o absolvování.

Po prostudování nabídnutých témat a v případě Vašeho zájmu nám prosím poskytněte informaci, o která témata máte zájem a škola v případě alespoň deseti zájemců dohodne s agenturou termín.

Ke vzdělávání Vás srdečně zve vedení ZŠ Velehrad!

Popis výukového kurzu Popis vyukoveho kurzu.docx 261.46KB Stáhnout
Výběr modulů Vyber modulů.docx 14.42KB Stáhnout