ZÁKLADNÍ ŠKOLA
VELEHRAD

Telefon 572 571 157
Emailinfo@zsvelehrad.cz

Aktuality > Projekty > Výzva č. 57 - Podpora technických a jazykových dovedností

Výzva č. 57 - Podpora technických a jazykových dovedností

Prostřednictvím projektu chceme zkvalitnit výuku cizích jazyků, podpořit technické vzdělávání na naší škole a učitelům umožnit další vzdělávání právě v oblasti cizích jazyků a technického vyučování.

Pro tyto účely jsme zvolili následující šablony klíčových aktivit: Rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy, Rozvoj profesních dovedností učitelů pro výuku zaměřenou na zlepšování technických dovedností žáků základní školy, Individualizovaný rozvoj ústních komunikačních dovedností učitelů v anglickém jazyce formou blended learningu a Rozvoj individuálních ústních komunikačních dovedností žáků v anglickém jazyce formou blended learningu.

V průběhu projektu tak budeme  moci z dotace dovybavit školní dílny, umožnit přístup jak žákům, tak i vybraným učitelům do sofistikovaného programu podporujícího individuální rozvoj při výuce angličtiny, a to formou přirozeného rozvoje schopností u žáka a vybranému učiteli umožnit další vzdělávání v oblasti technické výchovy.

O největší Češku.
a) sv. Anežka Česká