24. 4. Jiří

Zítra: Marek

Školní psychložka

Postřehy vyučujících z prvního období distanční výuky

Projektové setkání on - line

Ve středu 28. října proběhlo první projektové on-line setkání v rámci programu Erasmus+. Setkání probíhalo v aplikaci ZOOM a zúčastnily se ho vyučující z partnerských zemí. Lidia z Rumunska, Tamara ze Slovinska, Gordana ze Severní Makedonie, Sophie z Francie.

Výzva z MŠMT

Volby do školské rady 2020

Vážení rodiče,

Logo školního Ekoklubu

Datum konání: 8. 10. 2020

Členové žákovského parlamentu se ve čtvrtek 8. 10. sešli ve sborovně školy, aby vybrali logo pro školní Ekoklub. Ze všech návrhů bylo vybráno 16 nejzdařilejších. Každý z členů parlamentu mohl podle svého nejlepšího svědomí vybrat 3 nejlepší.

Spojili jsme se!

V září jsme si nepřipouštěli, že by den, jako ten dnešní mohl opět přijít. Nakoupili jsme nové vybavení pro on-line výuku a trochu jsme doufali, že je využijeme pouze v případě delší nemoci žáků. Po běžné výuce jsme se začali během září pokusně spojovat on-line s rodinami žáků.

Spojíme se!?

Od zítřka přecházíme dle nařízení vlády na distanční výuku. On-line výuka bude probíhat v každé třídě. Snad nás nezradí připojení :). Připravili jsme rozvrh, podle kterého budou žáci v distanční výuce pracovat. Začínáme zítra 1. vyučovací hodinou ve všech třídách.

Změna výuky

Podle vládního nařízení dochází ke změně výuky od 12. 10. 2020. Tato změna se nedotýká žáků 1. stupně ani provozu školní družiny.

Kitty s parlamenťáky

Žákovský parlament se sešel, aby vyplnil on-line dotazník k programu Erasmus +, našemu novému projektu. Na pomoc si vzal také jejich novou spolužačku Kitty. Kitty k nám do školy chodí od září, přestěhovala se z Velké Británie. Parlamenťákům se představila v jejím rodném jazyce, angličtině.

Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti