19. 4. Rostislav

Zítra: Marcela

Termín přijímacích zkoušek

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že:

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče našich budoucích prvňáčků,

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

V naší škole, respektive za obrazovkami monitorů, proběhlo letošní školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Do dvou kategorií se přihlásilo 18 žáků. Připravovali se společně s jejich vyučujícím Jakubem Štěrbou jak v oblasti konverzace, tak i v gramatické části.

On-line karneval ve 4. třídě

Datum konání: 3. 3. 2021

Karneval v této době? Je to vůbec možné? Ano, je. Ve čtvrté třídě se ve středu uskutečnil on-line karneval. V monitorech počítačů se objevili čarodějnice, kovbojové, zlá královna, Karkulka, lyžařka, uklízečka, tančící banán, rekreant na pláži a na vše dohlížel policajt.

Úkoly pro zvídavé žáky - Přírodní kalendář

Nabízíme odpolední aktivity!

Poslední únorový školní den v 1. třídě

Poslední den v měsíci je vždycky velice zvlášní. Každý měsíc píšeme Nemovi hodnocení, jak se mu ve škole dařilo, co mu šlo, co ho bavilo a v čem se chce zlepšit. To jsme udělali i dnes.

Únor ve školní družině

Datum konání: 25. 2. 2021

Na začátku února si děti vyrobily zimní hvězdy. Poprvé si tak všichni vyzkoušeli práci s klovatinou, do které zapouštěli barvy. Společně jsme si povídali o sv. Valentýnu a jako překvapení jsme pro své blízké vyrobili přáníčko. Děti si tak vyzkoušely, jak nesnadné je udržet tajemství až do neděle.

Slovácké divadlo čeká velká premiéra

„Není moc dramaticko-literárních děl, které když zazní, v člověku zarezonují a on se zachvěje. Jesus Christ Superstar mezi ně patří. Když použiju horolezeckou terminologii, pouštíme se do divadelní osmitisícovky,“ prohlásil při zahajovací zkoušce před souborem režisér Gombár.

Pozdrav pro předškoláky

V této nelehké době se nemůžeme setkávat s našimi budoucími žáky v Předškoličkách. Proto jsme pro předškoláky z velehradské mateřinky připravili několik zábavných úkolů. Do školky jsme také poslali videonahrávku, ve které prváčci předškoláky seznámí s prostředím naší školy.

Havárie v laboratoři

Datum konání: 24. 2. 2021

V pondělí se ve školní laboratoři vymkla kontrole chemická reakce. Žáci osmé třídy museli okamžitě opustit místnost. Ale tak jednoduše to nešlo – cestu jim blokovalo pět zámků první únikové hry, kterou měli možnost si zahrát.

Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti