18. 4. Valérie

Zítra: Rostislav

Absolventské práce on-line

Datum konání: 5. 11. 2020

Každoročně je listopad spojen s prezentací absolventských prací našich deváťáků. Nejinak tomu bylo i letošní rok. Od března do října žáci pracovali na tématech, které si sami vybrali. Samotná prezentace se tentokrát uskutečnila netradičně.

Slavíme!!!!!

V této nelehké době nás každá dobrá zpráva potěší. A když je ta zpráva skvělá, o to větší radost máme.  Z knihovny ve Vsetíně doputovala nádherná zpráva.

Školní psychložka

Postřehy vyučujících z prvního období distanční výuky

Projektové setkání on - line

Ve středu 28. října proběhlo první projektové on-line setkání v rámci programu Erasmus+. Setkání probíhalo v aplikaci ZOOM a zúčastnily se ho vyučující z partnerských zemí. Lidia z Rumunska, Tamara ze Slovinska, Gordana ze Severní Makedonie, Sophie z Francie.

Výzva z MŠMT

Volby do školské rady 2020

Vážení rodiče,

Logo školního Ekoklubu

Datum konání: 8. 10. 2020

Členové žákovského parlamentu se ve čtvrtek 8. 10. sešli ve sborovně školy, aby vybrali logo pro školní Ekoklub. Ze všech návrhů bylo vybráno 16 nejzdařilejších. Každý z členů parlamentu mohl podle svého nejlepšího svědomí vybrat 3 nejlepší.

Spojili jsme se!

V září jsme si nepřipouštěli, že by den, jako ten dnešní mohl opět přijít. Nakoupili jsme nové vybavení pro on-line výuku a trochu jsme doufali, že je využijeme pouze v případě delší nemoci žáků. Po běžné výuce jsme se začali během září pokusně spojovat on-line s rodinami žáků.

Spojíme se!?

Od zítřka přecházíme dle nařízení vlády na distanční výuku. On-line výuka bude probíhat v každé třídě. Snad nás nezradí připojení :). Připravili jsme rozvrh, podle kterého budou žáci v distanční výuce pracovat. Začínáme zítra 1. vyučovací hodinou ve všech třídách.

Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti