18. 4. Valérie

Zítra: Rostislav

Zeměpisná olympiáda 2020

Naši žáci se zúčastnili okresního kola zeměpisné olympiády. Medaile sice nepřivezli, ale chyběl jim k nim jen krůček. Pavel Sonntag obsadil 5. místo, Klárka Vojáčková v konkurenci 24 soutěžích 12. místo a Martin Hlúšek byl od třetího místa opravdu jen kousek. I tak je jeho 4.

Výzva Krajské hygienické stanice a rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví

Čtenářské setkání

Datum konání: 28. 2. 2020

Dnes naši třeťáci navštívili první třídu, aby svým mladším spolužákům ukázali své přečtené knížky.

Informace Krajské hygienické stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně k epidemiologické

Datum konání: 27. 2. 2020 - 8. 3. 2020

InformaceKrajské hygienické stanice Zlínského krajese sídlem ve Zlíně k epidemiologické situaci

Nejenom domácí mazlíčci

Datum konání: 26. 2. 2020

V průběhu prvního a začátkem druhého pololetí již probíhajícího školního roku pracovali žáci 7. třídy na projektu s názvem Nejenom domácí mazlíčci. Lze tedy konstatovat, že projekt se všeobecně zaobíral zvířaty.

Předškolička začíná

Datum konání: 25. 2. 2020

Naše budoucí prvňáčky a jejich rodiče jsme přivítali na první předškoličce.

Exkurze do společnosti Lion Car

Datum konání: 20. 2. 2020

Ve čtvrtek 20. 2. 2020 navštívili někteří z našich osmáků společnost Lion Car v Uherském Hradišti. Jednalo se o exkurzi, kterou uspořádala společnost Visc, s níž naše škola spolupracuje v rámci kariérního poradenství.

Kapku šetřím celý rok - závěrečná část

Datum konání: 21. 2. 2020

V minulém týdnu si žáci 2. až 5. třídy opět připomněli téma šetření vodou, a to v poslední části projektu "Kapku šetřím celý rok".

Školní karneval

Datum konání: 21. 2. 2020

Již tradičně se únor stal obdobím pro konání školního karnevalu. Žáci osmé třídy, v kostýmech z filmů Walt Disneyho, připravili pro své mladší spolužáky z prvního stupně a předškoláky z mateřské školky karneval. Hned od rána se pustili do výzdoby tělocvičny a příprav her a soutěží.

Pohádkový školní rok

Prváky provází celým školním rokem české pohádky. Jejich úkolem je úspěšně splnit všechny úkoly týkající se vždy jedné pohádky a na konci měsíce si tak vysloužit písmenka do celoroční tajenky. Prolínají se napříč jazykem českým, matematikou, prvoukou, výtvarnou či hudební výchovou..

Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH