Závěrečná zpráva z 1. třídy

Pohádkovou plavbu první třídou děti zakončily jak jinak, než na vodě. Za nasbírané dukátky ve hře za naši práci jsme si pořídili plavbu lodí a zbývalo nám poznat ještě vodu z jiné perspektivy.

Erasmus+ Severní Makedonie

Ve dnech 29.5 - 4.6. se sedm žáků naší školy zúčastnilo projektu Erasmus + v Severní Makedonii.

Úřední hodiny v době prázdnin 22

V době dovolené zaměstnanců školy budou úřední hodiny vždy v pondělí od 8. 00 do 9. 00

Letní příměstský tábor

Knihovna Velehrad spolu s obcí a kempem pořádá

Závěr školního roku 2021/2022

Datum konání: 30. 6. 2022

ŠKOLA, slovo, které nás učitele, žáky a rodiče provází intenzivně deset měsíců a pak během letních prázdnin jen vzdáleně připomene, že se opět blíží nový začátek. Slovo ŠKOLA skloňujeme ve všech PÁDech, po celý školní rok, každý den. PÁDy nás však provázejí i v běžném životě.

Závěrečná hra 9. třídy

Jak je již zvykem, tak předposlední den tohoto školního roku proběhla závěrečná hra, kterou měli plně ve své moci žáci 9. třídy. Na ostatní ročníky čekalo celkem 7 stanovišť s úkoly, které museli splnit.

Budoucí prváci

Datum konání: 28. 6. 2022

Poslední setkání předškoláků, jejich rodičů a budoucích vyučujících v tomto školním roce proběhlo ve venkovním areálu naší školy. Na děti čekaly úkoly se zvířátky a na rodiče informace o škole. Poté následovalo opékání špekáčků, drobné sportovní aktivity a volná zábava.

Čtvrťáci a loutkové divadlo

V druhém pololetí se čtvrťáci s chutí vrhli na projekt o loutkovém divadlu a jeho dramatizaci.

Vodácký kurz

Datum konání: 19. 6. 2022 - 23. 6. 2022

Na konci tohoto školního roku se 9. třída vydala na vodácký kurz do Českého Krumlova. Cestovali jsme s paní asistentkou Janou Mitáčkovou a třídním učitelem Davidem Škráškem. 19.

Rozlučkový táborák první třídy

Rok se s rokem sešel a druhá třída klepe na dveře. S rodiči jsme se rozloučili a prázdniny přivítali u táboráku, s připravenou stezkou s úkoly, sladkou odměnou a společnými hrami. Bylo to moc fajn a po prázdninách už z nás budou druháci!

Předškolička aneb Pojďme do ZOO
Knihovna v obležení
Podporujeme „Den Downova syndromu“
Matematický klokan