Záhájení školního roku 2022/23

Vykoupat, odvšivit, učesat, oblíct! Ráno půjde do školy! Tu nejlepší školu mu dáme, protože na to má!

Školní vzdělávací program

Naše škola od prvního školního dne přechází na školní vzdělávací program Tvoříme barevný svět na ZŠ Velehrad. Po celý minulý školní rok vyučující pracovali na změně tohoto dokumentu. Zásadní změny se týkají vyučovacího přemětu informatika, který budeme učit od 4. třídy v každém ročníku.

Informace pro nový školní rok - infobrožura

Vážení rodiče, zveřejňujeme infobrožuru, kterou obdrží vaše děti na začátku školního roku.

Změna kontaktů

V těchto dnech ve škole nefunguje telefonní kontakt 572 571 157 na paní účetní.

Nový školní rok 2022/23 se blíží

Vážení rodiče nejen našich budoucích školáků,

Závěrečná zpráva z 5. třídy

I naše páťáky po celý školní rok motivovala celoroční hra.

Zprávy ze 4. třídy

PIRÁTSKÁ DOBRODRUŽSTVÍ

Rozvrh hodin pro nový školní rok 2022/23

Závěrečná zpráva ze 3. třídy

Naše letošní ročníková hra nesla název Světem knížek. Celým školním rokem nás provázeli ilustrátoři dětských knih. Seznámili jsme se např. s dílem Josefa Lady, Heleny Zmatlíkové a mnoha dalších. Vyhledávali jsme zajímavosti z jejich soukromého života a pátrali po jejich výtvarných úspěších.

Závěrečná zpráva z 2. třídy

Po vzoru našich starších spolužáků se i druháci celý rok věnovali celoroční motivační hře pod názvem „Poznáváme okolní přírodu“. V ní se dozvěděli mnoho zajímavostí o zvířatech nebo rostlinách z našeho blízkého okolí.

Předškolička aneb Pojďme do ZOO
Knihovna v obležení
Podporujeme „Den Downova syndromu“
Matematický klokan