16. 4. Irena

Novější 1 3 54 107 160

Cyklistou bezpečně!

Datum konání: 15. 4. 2024

Žáci čtvrté třídy se dnes zúčastnili výuky na Dopravním hřišti v Uherském Hradišti, kde potvrdili, že jsou zdatnými cyklisty! V testu i jízdách obstáli všichni, mohou se tak pyšnit Průkazem cyklisty, který za zdařilou jízdu a zvládnutý test obdrželi.

Budou z nás hasiči?

Datum konání: 11. 4. 2024

Bude to sice ještě pár let trvat, ale možná se stane, že některý z prvňáků, kteří dnes navštívili jednotku profesionálních hasičů v Uherském Hradišti, tam nebude na návštěvě, ale v práci! (Jak už se (ne)jednou stalo☺.)

Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti

Datum konání: 9. 4. 2024

Naše spolupráce s hasiči pokračuje! Šesťáci a sedmáci následovali své mladší spolužáky a také se vydali na exkurzi k profesionálním hasičům do stanice v Uherském Hradišti.

Festival Jeden svět

Datum konání: 9. 4. 2024

Žáci 6. a 7. ročníku se zúčastnili projekcí v rámci festivalu s názvem Jeden svět. Jeden svět je největším dokumentárním festivalem s tematikou lidských práv na světě a dlouhodobě patří k největším událostem svého druhu v Evropě. Pořadatelem festivalu je nezisková organizace Člověk v tísni.

Wellbeing v 5. třídě

V rámci projektu Dnes učí rodiče naší třídu navštívila paní Kovaříková, která se ve svém zaměstnání zabývá tématem Wellbeing ve školství. Ve svém vzdělávacím programu nám objasnila význam Wellbeingu ve škole, který se zaměřuje na celkovou pohodu a zdraví žáků a učitelů ve škole.

Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH

Datum konání: 4. 4. 2024

Proběhla první exkurze v budově Hasičského záchranného sboru v Uherském Hradišti. Postupně se zde vystřídají i ostatní ročníky.

Silový víceboj

Datum konání: 4. 4. 2024

Včera se uskutečnil již tradiční silový víceboj v Osvětimanech. Naši reprezentanti odjeli ve složení Nikola Březinová, Nikol Slámová, Silvie Krupová, Lenka Bílková, Jan Stránský, Damián Chytka, Petr Bürgermeister a Vojta Toček. Na programu bylo 6 disciplín, kterými si musel projít každý soutěžící.

Základy první pomoci

Hodiny tělesné výchovy nemusí být jen o sportu. Žáci se v nich také dozvídají, jak na první pomoc. Sami si mohli vyzkoušet, že není tak jednoduché první pomoc poskytnout. Hodina plná informací a praktických ukázek, možností vyzkoušet si vše v praxi žáky bavila.

Blíží se svátek učitelů, slavíme!

Zapálení učitelé mají svoji práci rádi, vkládají do ní nejen radost, nové nápady, ale i kus sebe.

V předškoličce zase do ZOO

Datum konání: 26. 3. 2024

Předškoláci se opět sešli na předškoličce, která je přenesla znovu do ZOO. A jako pokaždé při těchto setkáních, je čekalo nadšené hraní, kreslení a další objevování, které jim  připravili jejich zapálení průvodci - pedagogičtí pracovníci naší školy.

Novější 1 3 54 107 160

Čarujeme obrazce - ŠD
Dušičkové období
Turnaj kouzelníků ve školní družině