24. 10. Nina

Úvod > Kontakt > Aktuality

Novější 1 3 14 27 40

BUDAPEŠŤ – PROCHÁZKA HISTORIÍ

V pátek 20. 10. se žáci druhého stupně v hojném počtu vydali za poznáním do hlavního města Maďarska – BUDAPEŠTI. Díky bezpečné jízdě řidičů, slunečnému počasí a výbornému, historie znalému průvodci, jsme měli možnost užít si opravdu krásný den.

Den stromů

Datum konání: 20. 10. 2017

Pouštění draků

Datum konání: 16. 10. 2017

Nezvykle krásné počasí nás vylákalo ven.

Přírodovědný Klokan

Datum konání: 11. 10. 2017

Ve středu 11.10. se naši deváťáci a osmáci zapojili do soutěže Přírodovědný Klokan. Během 40 minut je čekalo 24 otázek z matematiky, fyziky, chemie, biologie, zeměpisu a všeobecných znalostí.

Body art ve výtvarné výchově

Datum konání: 13. 10. 2017

Umění body art, které  vzniklo v 60. letech minulého století se také nazývá tělové umění.

Volby členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků

Vážení rodiče,

Afrika, Afrika, Afrika

Datum konání: 11. 10. 2017

Ve středu v 8 hod. ráno dorazila do školy na Velehrad delegace 17 „Afričanů“. Delegaci tvořili zástupci států od Egypta až po Jihoafrickou republiku. Zdejším domorodcům přinesli na ukázku africké delikatesy, představili zástupce africké fauny a naučili zdejší obyvatelstvo africkým pozdravům.

Podzim našich střelců

Naši žáci, kteří navštěvují střelecký kroužek v Kunovicích, se zúčastnili 22. až 24. září 2017 v německém Vellmaru 41. ročníku Mezinárodního střeleckého týdne.

Jak učíme matematiku?

Na to jsme při dnešní besedě v rámci cyklu Alternativní trendy ve výuce odpovídali našim rodičům. Právě ti dnes v hojném počtu přišli do školy, aby se dozvěděli více o tom, jaké používáme výukové metody, a jak vyučující pracují s učebnicemi při výuce matematiky.

Natoč video a vyber si exkurzi!

Naše škola se v letošním školním roce přihlásila do vzdělávacího programu paměťových institucí, jehož cílem je ověřit vliv zážitkové pedagogiky na zvýšení kvality výuky společenskovědních předmětů na základních školách.

Novější 1 3 14 27 40