Devítka na SPŠOA Uh. Brod

V rámci karierního poradentsví a přípravy na budoucí povolání navštívili naši žáci Střední průmyslovou školu a obchodní akademii v Uherském Brodě. Ředitel školy PaedDr. Rostislav Šmíd naše žáky přivítal a představil jim školu, která patří k největším odborným školám v regionu.

Sopka v 6. třídě

Datum konání: 3. 2. 2020

Jak se nejlépe naučit něco o sopce? Postavit si sopku vlastní. Teda vlastně poskládat. Žáci 6. třídy dostali do dvojic skládačku sopky a v rámci hodin zeměpisu a pracovních činností sopku vybarvovali, vystřihovali, ohýbali a lepili.

Výtvarné tvoření s letopočtem 2020

Letošní letopočet 2020 vybízí ke kreativnímu tvoření. Žáci druhého stupně si v hodinách výtvarné výchovy hráli s číslicemi letopočtu. Formou koláže tak vznikala zajímavá díla.

Ples se blíží

Připomínáme hlavní událost tohoto týdne. Ples, na kterém vystoupí žáci deváté třídy se svým tanečním vystoupením se blíží. Pokud jste nestihli ještě přispět do tomboly, svůj dar předejte zástupcům KRUHu nebo přímo ve škole. Děkujeme!

Lyžování s úsměvem 2020

Datum konání: 28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

Společné setkání

Datum konání: 30. 1. 2020

Poslední den prvního pololetí žákovský parlament organizoval společné setkání všech žáků a zaměstnanců v tělocvičně. Každá třída si připravila krátkou prezentaci, ve které shrnula před ostatními, co za uplynulé pololetí prožila, co se jim povedlo, co se jim líbilo.

Školní kolo recitační soutěže

V pondělí 27. ledna 2020 se u nás ve škole uskutečnilo školní kolo recitační soutěže.  Zhlédli jsme výkony recitátorů od první do páté třídy. Připravili si pro nás jak básničky, tak se také pokusili o přednes prozaického textu.

Pozvánka - "Zazpívej, slavíčku"

Datum konání: 11. 2. 2020

Základní škola, Velehrad, okres Uherské Hradiště,

Kroužek deskových her

Datum konání: 21. 1. 2020

V letošním školním roce funguje v naší škole kroužek deskových her. Kroužek deskových her je kroužek plný zábavy, kterou si děti užijí v kruhu svých přátel. Čekají na ně nejrůznější typy her, od strategických po vzdělávací, při kterých se odreagují, uvolní, ale také se něco nového dozvědí a naučí.

Známe postupujícího do olympiády v anglickém jazyce

Ve středu 15. ledna se potkalo ve školním kole olympiády v anglickém jazyce šest zástupců z osmé třídy. Čekala je velká výzva v podobě poslechu v anglickém jazyce, gramatického testu a prezenzace vylosovaného tématu.

Předškolička aneb Pojďme do ZOO
Knihovna v obležení
Podporujeme „Den Downova syndromu“
Matematický klokan