24. 4. Jiří

Zítra: Marek

Výsledky zápisu k povinné školní docházce 2020

Ředitelka Základní školy, Velehrad, okres Uherské Hradiště, zveřejňuje výsledky zápisu k povinné školní docházce. Rodiče našich budoucích žáků, i těch, kteří žádali o odklad škoní docházky, obdrží rozhodnutí poštou v následujícím týdnu.

Deváťáci se vrátí do škol

Od 11. 5. 2020 bude možná osobní přítomnost žáků 9. ročníků ve škole. Jakmile obdržíme z MŠMT jasné pokyny, okamžitě se s našimi žáky a jejich rodiči spojíme a dohodneme se, jak bude "výuka" probíhat.

Skauti dnes slaví

Koronavirus a uzavření škol zhatilo žákům - skautům jejich den v kroji. Tak co naši milí skauti, oblekli jste dnes doma při výuce aspoň část vašeho kroje?

Budky a krmítka v Luhačovicích

Datum konání: 17. 4. 2020

Módní přehlídky s klobouky s ptačími péry a vernisáže ptačích budek Luhačovického okrašlovacího spolku Calma se letos v inzerovaném termínu nedočkáme. Ovšem o zbrusu nové ptačí budky a krmítka nebudete při procházce Luhačovicemi ochuzeni. Zásluhu na tom mají i žáci 8. třídy naší školy.

Zápis do 1. třídy pro školní rok 2020/21

Datum konání: 20. 4. 2020 - 24. 4. 2020

Vážení rodiče našich budoucích prváčků,

Velikonoční výzva

Velikonoční výzvu přijalo mnoho žáků a podařilo se jim vytvořit krásné velikonoční příběhy s využitím vyjmenovaných slov. Na všechny nadějné spisovatele čeká odměna!

Bezpečně na internetu

Mílí žáci,

Velikonoční přání

Klidné svátky jara, především zdraví!

Školní atlas v digitální podobě

Datum konání: 7. 4. 2020

Mapy.cz mají mapu světa se spoustou zajímavých dat. V rámci výuky zeměpisu by se mohla mnohým hodit mapa dostupná na adrese atlas.mapy.cz. Jedná se o mapu světa převedenou do podoby klasického školního atlasu.

Vše, co potřebujete vědět o Velikonocích

Pomalu se blíží Velikonoce, a s nimi také Svatý týden.

Příběhy našich sousedů
Návštěva věznice v Uherském Hradišti