29. 3. Taťána

Zítra: Arnošt

Školní družina zdobila stromeček

Datum konání: 7. 12. 2020

Dnešní odpoledne jsme se školní družinou strávili zdobením stromečku v přízemí naší školy. Paní vychovatelky na všechny děti bedlivě dohlížely a děti si zdobení velmi užily. Nahlédněte do galerie, jak hezky jim to šlo.

Už se na vás těšíme!

Po osmi týdnech distanční výuky (12. 10. - 4. 12.) se vrátíte na týden do školních lavic. Všichni se už moc na Vás těšíme. Už nechceme s Vámi komunikovat jen přes monitor.

Mikulášské menu

Mikulášský den si dnes naši žáci užili nejen během dopoledne, kdy pro ně devítka připravila svělý program, který měl nápad, jiskru a byl poučný. /Jsme rádi, že deváťáci nepřišli o tradiční aktivitu, která patří mezi ty, na kterou se i po skončení základní školy dlouho vzpomíná.

Mikuláš dorazil!

Datum konání: 4. 12. 2020

Ani letošní rok nezapomněl navštívit naši školu sv. Mikuláš se svou čertovskou družinou a anděly. Během dopoledne obešel všechny třídy a obdaroval děti. Tentokrát si Mikuláš s anděly a čerty nachystal pro žáky z nižšího stupně jednu z legend o tom, kdo to byl sv.

Finanční matematika v 8. třídě

Datum konání: 3. 12. 2020

Mzda, plat, superhrubá mzda, daň. Nejen s těmito pojmy se dnes seznámili žáci 8. třídy. Na návštěvu do vyučování přišla ekonomka školy, paní Dudová, která žákům přiblížila některé základní pojmy z finanční matematiky.

Zábavná angličtina u druháků

Naši druháci mají hodiny angličtiny rádi. Učebnicí jazyka anglického je provázejí myšky Ruby a Spike a kocour Oto. Je jasné, že se vzájemně myšky a kocour "nemusí", a tak není nouze o úsměvné příběhy. Jeden z nich si druháci společně zahráli. Více fotografií najdete na jejich třídních stránkách.

Téměř všichni zpět ve škole!

Kyberšikana aneb Seznam se bezpečně

Datum konání: 19. 11. 2020

Ve středu se naši páťáci poprvé seznámili s tématem "kyberšikana". Šlo o první ze série besed, jejímž prostřednictvím jsme začali realizovat náš nový Minimální preventivní program.

Projekty našich třeťáků

Třeťáci dostali zadanou samostatnou práci - vypracovat svůj první projekt o sobě samých, a to navíc v anglickém jazyce. Práce to byla jistě nesnadná, ale žáci se s ní popasovali více než skvěle. Zpracováním to však nekoskončilo, žáci si svůj projekt zkusili i odprezentovat.

Zpátky s Nemem

Datum konání: 18. 11. 2020

Prvňáčci se společně po čase on-line výuky opět sešli ve škole. A hned je čekala krásná pozornost. Ondřejek s maminkou připravili pro všechny roušky s Nemem. Nemo nám pomáhá "proplout" našimi školními povinnostmi, a tak dnešní den jsme s Nemovou pomocí v rouškách hravě zvládli.

Předškolička aneb Pojďme do ZOO
Knihovna v obležení
Podporujeme „Den Downova syndromu“
Matematický klokan