Konzultace pro rodiče

Minulý týden probíhaly v naší škole on – line konzultace. Rodiče tak mohli reagovat na další slovní hodnocení práce žáků, které společně připravili vyučující. Hodnotila se čtvrtletní práce žáků, výuka, ale také jejich přístup ke školní práci.

Den Země

Během tohoto týdne se 4. a 5. třída zúčastnily v rámci Dne Země sběru odpadků v okolí školy. Žáci si sběr užili a za naplněné tašky odpadků, které nemají v přírodě co dělat, jim patří velké díky!

Zápis do 1. třídy v plném proudu

Po celý měsíc duben mohou rodiče zapsat své dítě do 1. ročníku naší školy. I když se letos zápis koná opět netradičně /děti nemohou plnit úkoly a projít si školu s vyučujícím/, připravily pro ně vychovatelky školní družiny pozdrav.

Další návrat

V pondělí se setkáme po dlouhé době s našimi čtvrťáky a páťáky. Ráno se setkají v 7. 40 ve svých třídách. Do nich budou vstupovat velkými okny. Pokud budou chtít žáci oběd, je nutno si ho přihlásit do pondělí

Novinky ze školní kuchyně

Ani covidová situace nás neodradí od příprav novinek ve vaření pro školní jídelnu. Dnes k nám přijeli kuchaři pan V. Jaša z Retiga a Z. Diatka z Podravky. Oboum pánům patří náš velký dík!

Beseda o Lichožroutech

Dnešní distanční výuka byla veselejší. Navštívili nás herci Slováckého divadla s besedou "Lichožrouti".

Druhá předškolička

V úterý 13. 4. 2021 proběhne v dopoledních hodinách setkání předškoláků s vyučujícími prvního stupně naší školy. Spojíme se tak s dětmi přímo v mateřské škole, mohou se přihlásit i ti, kteří zůstávají doma. Pozvánku obdrží všichni, kdo byli zaregistrovaní do našich Předškoliček.

Návrat žáků do školy.

Datum konání: 8. 4. 2021 - 19. 4. 2021

Vážení rodiče,

Biologická olympiáda

Minulý týden ve dnech 29. 3. a 30. 3. proběhlo školní kolo biologické olympiády. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V kategorii C, tedy žáci 8. a 9. třídy si prvenství vybojovala Kateřina Krysová. Druhé místo obsadila Denisa Hrobařová. Obě děvčata se porvou o úspěch i v krajském kole.

Seminář k polytechnické výchově

ONLINE SEMINÁŘE K POLYTECHNICKÉ VÝCHOVĚ se zúčastnila slečna vychovatelka z naší školní družiny. Součástí online semináře bylo dodání startovací sady dřevěných tovarů/komponentů na výrobu 4 výrobků.

Předškolička aneb Pojďme do ZOO
Knihovna v obležení
Podporujeme „Den Downova syndromu“
Matematický klokan