23. 4. Vojtěch

Zítra: Jiří

Čtvrťáci na pirátské výpravě aneb adaptační pobyt čtvrté třídy

V neděli žáčci čtvrté třídy usedli společně se svými rodiči do svých aut a vydali se na cestu: směr Vápenice, Bílé Karpaty????.

Školní psycholožka v akci

Páteční dopoledne si žáci 3. třídy zpříjemnili setkáním se školní psycholožkou, která si pro ně připravila nejrůznější hry. Užili si při nich spoustu legrace a zároveň si vyzkoušeli, že "táhnout za jeden provaz" se vždy vyplatí. S chutí si zahrály i paní učitelka a paní asistentka.

Školní knihovna pro prváčky

Nejdřív jsme si museli vybarvit kouzelné klíče, protože jen díky nim se nám podařilo odemknout naši školní knihovnu, kde si pro nás paní (nejen) knihovnice připravila poutavý program, kterým nás zasvětila do tajů knihovny.

První mezinárodní setkání ve Velehradě

Kdyby byla běžná situace, hostili bychom v únoru žáky a učitele ze čtyř evropských škol. Tak začínal náš článek do květnového vydání regionálních novin.

Adaptační setkání prvňáčků

Úžasný podvečer plný pohody

Páteční podvečer patřil první třídě, dětem, učitelce a rodičům. Společně jsme si užili plnění úkolů na stanovištích, kde nám pomohly skvělé osmačky a deváťačky a pak už jsme si užívali společné chvíle u táboráku, opékali špekáčky, smáli se a povídali, hráli si...

Děkujeme, rodiče!

Škola se intenzivně připravuje na setkání s partnery Erasmu+ na Velehradě. Proto první třídní schůzky máme letos již za sebou. Děkujeme, rodiče, že jste přišli. Děkujeme za příjemnou náladu a atmosféru ve třídách. Věříme, že se budeme moci setkat i při jiných školních aktivitách.

Zahájili jsme!

Pohádkový školní rok čeká naše nové žáky, prváčky. A ty dnes slavnostně na podium v atriu školy přivedli naši nejstarší žáci, deváťáci. Školní rok jsme odstartovali všichni společně se starosty obcí Modrá, Salaš, Velehrad, kteří popřáli žákům radostný školní rok.

Vybavení jazykové/IT učebny ZŠ Velehrad

Informace ze školy pro nový školní rok

Vážení rodiče,

Zahájení školního roku