20. 4. Marcela

Zítra: Alexandra

Pohádkové pátky v jedničce!

Stala se věc nevídaná! Místo dětí dneš přišla do školy roztodivná zvířátka. A tak jsme byli celý den sice ve škole, ale i v ZOO. S Káťou a Škubánkem jsme zachránili opičku Zuzanku, o které jsme si pak zahráli divadlo.

Nemo ve školní družině

Hledá se Nemo, to je téma, se kterým se školní družina bude potkávat po celý rok. V každém měsíci děti budou s Nemem nejenom tvořit, ale i poznávat zajímavá témata, ale také se doví, co se v měsíci právě odehrává. V průběhu roku děti nasbírají mušličky za splněné úkoly nebo aktivitu.

Deváťáci na Úřadu práce v Uherském Hradišti

Datum konání: 22. 9. 2021

Žáci 9. ročníku se s každým uplynulým dnem přibližují k okamžiku, který bude v jejich životě velmi významný. Do konce února si totiž musí vybrat obor a střední školu, na které budou pokračovat ve studiu po ukončení základní povinné školní docházky.

Pondělí ve znamení bezpečné jízdy

V pondělí 20. 9. 2021 se žáci čtvrté třídy vydali na Dětské dopravní hřiště v Uherském Hradišti. Zde se pod vedením zkušeného lektora pana Jančary seznamovali s pravidly silničního provozu. Druhou částí programu byla jízda na kole. Děti si vyzkoušely, jak se správně pohybovat v běžném provozu.

Čtvrťáci na pirátské výpravě aneb adaptační pobyt čtvrté třídy

V neděli žáčci čtvrté třídy usedli společně se svými rodiči do svých aut a vydali se na cestu: směr Vápenice, Bílé Karpaty????.

Školní psycholožka v akci

Páteční dopoledne si žáci 3. třídy zpříjemnili setkáním se školní psycholožkou, která si pro ně připravila nejrůznější hry. Užili si při nich spoustu legrace a zároveň si vyzkoušeli, že "táhnout za jeden provaz" se vždy vyplatí. S chutí si zahrály i paní učitelka a paní asistentka.

Školní knihovna pro prváčky

Nejdřív jsme si museli vybarvit kouzelné klíče, protože jen díky nim se nám podařilo odemknout naši školní knihovnu, kde si pro nás paní (nejen) knihovnice připravila poutavý program, kterým nás zasvětila do tajů knihovny.

První mezinárodní setkání ve Velehradě

Kdyby byla běžná situace, hostili bychom v únoru žáky a učitele ze čtyř evropských škol. Tak začínal náš článek do květnového vydání regionálních novin.

Adaptační setkání prvňáčků

Úžasný podvečer plný pohody

Páteční podvečer patřil první třídě, dětem, učitelce a rodičům. Společně jsme si užili plnění úkolů na stanovištích, kde nám pomohly skvělé osmačky a deváťačky a pak už jsme si užívali společné chvíle u táboráku, opékali špekáčky, smáli se a povídali, hráli si...

Děkujeme, rodiče!

Škola se intenzivně připravuje na setkání s partnery Erasmu+ na Velehradě. Proto první třídní schůzky máme letos již za sebou. Děkujeme, rodiče, že jste přišli. Děkujeme za příjemnou náladu a atmosféru ve třídách. Věříme, že se budeme moci setkat i při jiných školních aktivitách.

Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti