16. 6. Zbyněk

Zítra: Adolf

Úvod > Kontakt > Aktuality

Spolupráce se studenty SGV 5. 6. 2019

Dne 5. 6. 2019 naši školu již podruhé navštívili studentky 3. ročníku Stojanova gymnázia Velehrad společně s paní Mgr. Hanou Zuntovou. Tentokrát si připravily dvě témata pro naše deváťáky. První hodina byla zaměřena na filozofii.

Dnes učí další člen rodiny - babička Maruška

Datum konání: 4. 6. 2019

Nadšení rodičů, ale i prarodičů pro své záliby nezná mezí. Do školy tak zavítal další člen rodiny, aby se s dětmi podělil o své umění.

Cyklotrial 2019

V pátek  31. 5. 2019 se od časného rána mezi zdejšími rybníky scházely velehradské děti, aby své síly poměřily v již tradičním cyklotrialu. Počasí jim přálo, muzika vyhrávala a všichni soutěžící napínali všechny své síly, aby ze sebe vydali to nejlepší.

Atletická olympiáda 1. stupně

Datum konání: 31. 5. 2019

Poslední květnový den jsme na prvním stupni sportovali.

Setkání parlamentářů se starostou obce

Datum konání: 29. 5. 2019

Dne 29. května 2019 bylo setkání parlamentu přesunuto na obecní úřad, kde jsme jednali i s panem starostou, abychom s ním řešili věci týkající se nejen školy, ale i obce.

Kapku šetřím celý rok

Datum konání: 29. 5. 2019

Zapojili jsme se do vzdělávacího projektu Kapku šetřím celý rok, který je určen zejména pro žáky 1. stupně a jejich rodiny.

Dnes učí Anička, Bětka a Vojta

Datum konání: 28. 5. 2019

Děti jsou kreativní a snaživé. To často dokazují v hodinách výtvarné výchovy. Role učitelů se zalíbila dětem ze 4. třidy. Tentokrát před své spolužáky předstoupila Anička Lorencová, Bětka Valerová a odvážný kluk, Vojta Toček. Vzali na sebe nelehký úkol.

Školní výlet 6. třídy

V úterý 21.5. vyrazila 6. třída do Olomouce, kde ji čekal celodenní program v rámci školního výletu. Dopolední program zahrnoval Paintball, ze kterého se žáci následně přesunuli do pevnosti poznání, kde na ně čekal výukový program týkající se biologie s názvem odpudivý nebo kouzelní.

Turnaj v přehazované 2019

V úterý 28. 5. 2019 se žákyně sedmé a osmé třídy zúčastnily turnaje v přehazované, který pořádala Základní škola v Tupesích. Děvčata porovnala své síly s vrstevnicemi z Buchlovic, Tupes a Boršic. Děkujeme jim za reprezentaci školy!

PUTOVÁNÍ aneb I cesta může být cíl

My, osmáci, jsme letos vyrazili na puťák. I když jsme nevěděli, co přesně chůze s plnou polní obnáší, těšili jsme se. Ihned po opuštění vlaku nás čekala první zatěžkávací zkouška – výstup na Svatý kopeček nad Mikulovem.

Dnes učí Anička, Bětka a Vojta
Kapku šetřím celý rok
Setkání parlamentářů se starostou obce
Atletická olympiáda 1. stupně